BEZPŁATNIE ORGANIZUJEMY PROMOCJĘ FIRM KAŻDEJ BRANŻY, STOWARZYSZEŃ, ARTYSTÓW - inkubator@portalpolski.pl

Groźna kolizja na Roosvelta

08.04.2013 / czytano: 259 razy

Do groźnie wyglądającego zdarzenia doszło 8 kwietnia nad ranem na ul. Roosvelta w Gorzowie Wlkp. Samochód ciężarowy zjechał na pobocze uderzając w latarnię i drzewo. Kierującego przetransportowano do gorzowskiego szpitala.

REKLAMAZwiększone natężenie ruchu na skrzyżowaniu ul. Kosynierów Gdyńskich i Roosvelta było skutkiem groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego, do którego doszło w poniedziałek po godzinie 9.00.

Kierujący samochodem ciężarowym marki Scania nagle zjechał na pobocze uderzając w latarnię i drzewo. W tym przypadku rzeczywiście możemy mówić o dużym szczęściu. Konsekwencje tego zdarzenia, w przypadku poruszania się w tym miejscu i czasie grupy pieszych mogło przybrać tragiczny obraz. Wstępne informacje o przyczynach tego zdarzenia mówią o pękniętej oponie. Te jednak wymagają dokładnego sprawdzenia. Kierowca tego pojazdu został przewieziony do szpitala. W momencie prowadzenia pojazdu był trzeźwy.

W rejonie wspomnianego skrzyżowania od razu zwiększyło się natężenie ruchu drogowego, tym bardziej, że odcinek ul. Roosvelta został wyłączony z ruchu na czas prowadzonych czynności, w tym wyciągania samochodu z naczepą przez ciężki sprzęt. (jkd)

 

Lista komentarzy

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Nick:
Treść:
Przepisz kod:
REKLAMA