BEZPŁATNIE ORGANIZUJEMY PROMOCJĘ FIRM KAŻDEJ BRANŻY, STOWARZYSZEŃ, ARTYSTÓW - inkubator@portalpolski.pl
27/04/2016 - Otwarcie sklepu Praktiker w Nowym Sączu

Mieszkańcy Nowego Sącza i okolic mogą od kilku dni kupować w nowym sklepie sieci Praktiker Polska, zlokalizowanym przy Centrum Handlowym Gołąbkowice przy ul. Beliny-Prażmowskiego 7.  To już 25 sklep tej sieci sprzedaży, dawniej zagranicznej, teraz już polskiej. To sklep dla klientów artykułów remontowo-budowlanych, wyposażenia wnętrz i ogrodów, sprzętu dla majsterkowiczów oraz artykułów dekoracyjnych, oświetlenia i farb.

Na uroczystości otwarcia zgromadzili się przedstawiciele władz miasta, prezes zarządu sieci sklepów Praktiker w całej Polsce, liczni dziennikarze i pracownicy nowego sklepu, przeszkoleni, na ogół już doświadczeni w sprzedaży w tej branży i zmobilizowani.


Praktiker w Nowym Sączu to już 25 sklep Praktiker w kraju, a drugi w województwie małopolskim. Zatrudniać będzie 45 osób. 

- Cieszy mnie, że będziemy mogli zaoferować swoje produkty i usługi mieszkańcom Nowego Sącza i okolic. Chcielibyśmy inspirować naszych nowych klientów do zmian w domu i ogrodzie – mówił podczas uroczystości otwarcia Sławomir Parczewski, prezes Zarządu firmy Praktiker Polska.  – Zdecydowaliśmy o wyborze tej lokalizacji na podstawie analiz rynkowych, które wykazały ogromny potencjał Nowosądecczyzny i zapotrzebowanie na kompleksową ofertę w zakresie budowy, remontów oraz aranżacji domów, mieszkań i ogrodów – dodał.

Warto podkreślić, że pierwszy sklep Praktiker w Polsce został otworzony w Jankach pod Warszawą w 1997 roku, a założona została ta sieć sklepów z artykułami budowlanymi w 1978 roku w Luksemburgu. Po problemach finansowych sieci w Niemczech, jej polska część została wykupiona przez polski kapitał, co napawa poczuciem zwiększonej satysfakcji z zakupów.

Wiceprezydent Nowego Sącza, Jerzy Gwiżdż podkreślił, że wybór Nowego Sącza na miejsce działania kolejnego sklepu sieci Praktiker, teraz już polskiej sieci sprzedaży świadczy o docenieniu potencjału miasta i regionu. Pochwalił walory biznesowe sieci: – Trzeba geniuszu, wiary i wytrwałości, aby stworzyć markę. Ale zaznaczył także prośbę, aby menadżerowie sklepu zawsze pamiętali, że społeczeństwo nie składa się tylko z ludzi majętnych, ale także z biednych i bardzo biednych, aby każdy mógł kupować potrzebne mu rzeczy.

Życzył sukcesów w działalności, z korzyściami dla miasta i dla budżetu państwa.


Powierzchnia użytkowa sklepu wynosi 2594 m2 netto i 2814 m2 brutto. Market został zaprojektowany z myślą o komforcie klientów. Sklep jest klimatyzowany, a także został przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych. Bogaty asortyment został ciekawie wyeksponowany w 4 działach: technicznym (obejmującym narzędzia i artykuły sanitarne), deko (obejmującym produkty dekoracyjne, elektryczne i oświetleniowe oraz farby), budowlanym (płytki, artykuły budowlane oraz drewno), a także w dziale ogród. Klienci będą mogli także skorzystać z usług, takich jak: transport, usługi stolarskie, mieszalnik farb, a także z prawa zwrotu towaru oraz gwarancji najniższej ceny.

Szybkie i bezproblemowe dotarcie klienta do produktu i usługi zapewnia najnowsza nawigacja Praktiker, po raz pierwszy wprowadzona w markecie w Nowym Sączu. Zyskała ona nową szatę graficzną, spójną z pozostałymi kreacjami graficznymi marki, minimalistyczną w formie, a jednocześnie czytelną. Zastosowano w niej kolory: biały, czarny i niebieski.

Sklep posiada również własny parking dla klientów, który liczy 130 miejsc postojowych.

Nowy sądecki sklep prowadzi stały program lojalnościowy pod nazwą: Klub Praktiker, którego członkowie mogą korzystać z wielu dodatkowych promocji oraz rabatów zakupowych. Marka oferuje również program doradczy Praktiker dla Biznesu, a także zniżki dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny.

Nowy market Praktiker w Nowym Sączu jest otwarty:

- od poniedziałku do piątku w godzinach: 7.00-20.00,

- w soboty w godzinach: 8.00-20.00,

- w niedziele w godzinach: 10.00 do 18.00.


Praktiker Polska to sieć marketów i sklep internetowy z polskim kapitałemW asortymencie klienci znajdą materiały budowlano-remontowe, artykuły wyposażenia wnętrz i ogrodów, sprzęt dla majsterkowiczów oraz dodatki dekoracyjne. Sezonowo dostępne są również kolekcje specjalne przygotowane m.in. z myślą o Bożym Narodzeniu lub Wielkanocy. Innymi słowy – wszystko czego potrzeba, aby wnętrze lub ogród prezentowały się wyjątkowo, a prace budowlane lub remontowe kojarzyły się z przyjemnością i łatwością wykonania.

Realizacja: Grzegorz Turek, kontakt: grzeturkanal[@]gmail.com


23/03/2021: Czy warto inwestować w reklamę w radiu?
11/10/2019: Premiera utworu "Kanapki" Marka Plutowskiego
19/09/2019: „Każdy z nas może być artystą” Wywiad z Markiem Plutowskim
21/08/2019: Konferencja prasowa 1Polska - Ruch Oddolny w Sejmie
10/06/2019: Robią nas w konia: wydatki publiczne, czyli dlaczego tak mało zarabiasz
08/03/2019: Kluczowe dla owocnej współpracy jest zbliżenie do siebie ludzi - o przyszłości stosunków między Warszawą a Londynem na Polsko-Brytyjskim Forum Belwederskim
08/03/2019: Fryderyki. 25 lat najlepszej muzyki
08/03/2019: Całkiem możliwe, że brexit złamie nasze państwo - prof. N. Davies o relacjach polsko-brytyjskich po brexicie
02/03/2019: Chodźcie z nami! - po konwencji Polska Fair Play
22/02/2019: Dekarze wyjeżdżają z Polski dla wyższych zarobków
12/02/2019: Polska może być Fair Play - apeluje prof. Robert Gwiazdowski
08/01/2019: Rozkwit cukierni artystycznych w Polsce. Jak działają?
27/10/2018: 5G zmieni każdą dziedzinę życia - T-Mobile uruchamia rewolucyjną technologię rozszerzonej rzeczywistości
16/09/2018: Dubbingująca dziewczyna. Jej cover podbił sieć
05/09/2018: Były reprezentant Holandii: Jerzy Brzęczek ma umiejętności trenerskie tak dobre jak piłkarskie
23/08/2018: To przez to Danny Boyle mógł zrezygnować z pracy nad filmem
18/08/2018: Premier zablokował zakup australijskich fregat. Wiceszef MON: Może kupimy je za symboliczną złotówkę
10/08/2018: Idziesz w góry? O tym nie możesz zapominać
26/07/2018: Upowszechnia się Elektroniczna Karta Mieszkańca Grupy LEW S.A.
15/07/2018: Velux wygrał spór z Fakro przed Komisją Europejską
07/07/2018: Wernisaż trzyletniego artysty. Maluch tworzy w duchu awangardy
05/07/2018: Autonomiczne pojazdy i ich inteligentne opony. Futurologiczna konferencja firmy Goodyear
22/06/2018: Dziewczyna zabroniła mu jechać na mundial, więc przyjaciele wycięli go z kartonu i zabrali ze sobą.
13/06/2018: Polska odpadnie z Anglią w 1/8 finału, o tytuł zagrają Ronaldo z Messim
Ogłoszenia bezpłatne
19-01-2015: Nie ma wątpliwości, że kilkuminutowy film w internecie pokazujący np. produkt, czy możliwości firmy to najlepszy sposób na zdobycie nowych klientów. Nie wiesz jak się do tego zabrać? Zapraszamy do współpracy: www.ewamakulec-reklama.pl
20-11-2014: Firma euro jumper produkuje profesjonalne trampoliny zapraszamy do współpracy parki rozrywki firmy celem nawiązania współpracy więcej informacji o nas na stronach www.eurojumper.pl
20-11-2014: Firma euro jumper produkuje profesjonalne trampoliny zapraszamy do współpracy parki rozrywki firmy celem nawiązania współpracy więcej informacji o nas na stronach www.eurojumper.pl
22-06-2014: Szukam do współpracy właścicieli sklepów z wyposażeniem wnętrz, kwiaciarnie, florystów W swojej ofercie mamy nietypowe kominki, biokominki, portale kominkowe, obudowy do biokominków, kominki dekoracyjne, lustra, dekoracyjne kolumny. Więcej na www.kominkidesign.pl Kontakt: kominkidesign@interia.eu
12-02-2013: Drużba weselny - wodzirej oczekuje propozycji małopolska -powiat nowosadecki tel.507 871 424
17-01-2013: Nie możesz znaleźć pracy? Zmień zawód! Na to nigdy nie jest za późno! W Sądeckim Żak-u czeka na Ciebie aż 5 kierunków ZA DARMO: technik administracji, technik rachunkowości , technik usług kosmetycznych, technik BHP, opiekunka środowiskowa. NAUKA ZA DARMO W SYSTEMIE ZAOCZNYM! O przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń- ilość miejsc ograniczona. Zarezerwuj już teraz miejsce na http://www.zak.edu.pl/formularz_kontaktowy/ lub przyjdź do sekretariatu: Nowy Sącz, ul. Lwowska 9 - obok Muzeum Okręgowego.
20-11-2012: ,,Mikołajkowe” ogłoszenie Zaproś Św. Mikołaja do swojego domu! Młodociana osoba prywatna w oryginalnym, mikołajowym przebraniu odwiedzi Twoją rodzinę i wręczy najmłodszym przygotowany przez Ciebie prezent.Św. Mikołaj ubrany jest w czerwoną czapkę, spodnie, płaszcz i czarne buty. Nosi okulary, wąsy i brodę, posiada wielki wór. Oferta kierowana jest do osób prywatnych oraz placówek publicznych tj.: przedszkole, szkoła podstawowa z Nowego Sącza i okolic. tel.: 725-457-709 lub na e-mail: elusia12@onet.eu
19-03-2012: Zaopiekuję się dzieckiem/dziećmi na terenie Nowego Sącza, Grybowa (i bliskich okolic) Opiekowałam się dziećmi w wieku od 6 miesięcy do 4 lat. Mam 21 lat, jestem odpowiedzialną osobą, potrafię zająć się dzieckiem, zorganizować mu czas po przez zabawę. Jestem dyspozycyjna od poniedziałku do piątku oraz co drugi weekend. Osoby zainteresowane proszę o kontakt.
Dodaj wydarzenie Dodaj ogłoszenie
animowana ikona ładowania