BEZPŁATNIE ORGANIZUJEMY PROMOCJĘ FIRM KAŻDEJ BRANŻY, STOWARZYSZEŃ, ARTYSTÓW - inkubator@portalpolski.pl

Diamentowa integracja już za tydzień!

czytano: 271 razy

Słyszałeś już o Diamond Certainty? Jeśli nie, masz doskonałą okazję dowiedzieć się więcej. 19 października 2019 odbędzie się event, na którym usłyszysz o inwestycjach w diament oraz zarabianiu online. Porozmawiasz z nami na żywo. Sprawdź szczegóły.

REKLAMAW sobotę 19 października br. w hotelu Metropolo By Golden Tulip, w Krakowie odbędzie się kolejny event, na którym spotka się społeczność Diamond Certainty. Zapraszamy również osoby zainteresowane tym co robimy.

Poczas eventu swoją wiedzą podzielą się z nami osoby z wieloletnim doświadczeniem i ogromnymi osiągnięciami finansowymi w branży internetowej. Będą to m.in.:
 
Dr. Lubos Riha
Prezes Diamonds Internatonal Corporation, Ekspert d/s Inwestycji Diamentowych, z 32-letnim doświadczeniem w marketingu sieciowym.
 
Darek Stawicki
Przedsiębiorca z 20-letnim doświadczeniem w biznesie tradycyjnym i 7-letnim w biznesie online.
 
Łukasz Kafel
Założyciel Money Genius, który uczy jak inwestować bezpiecznie i zarabiać online.
 
Bernadeta Ziemińska
Pasjonat metalu i MMA. Od ponad 20 lat wykorzystuje zasady ekonomii w biznesie i życiu codziennym. Współtwórca New Life Project.
 
Wojciech Droździel
Uwielbia rozwój i aktywność fizyczną, uczy jak generować dochód pasywny online.


TUTAJ KUP BILET

Każdy zakupiony bilet upoważnia Cię do zabrania z sobą na wydarzenie gościa - osoby niezarejestrowanej, ale zainteresowanej naszym projektem.

Nasz diamentowy projekt to nie tylko biznes i pieniądze. To również relacje stale powiększającej się „Społeczności DIC”, czyli grupy osób zaangażowanych w projekt.

Jest to mobilizacją dla nas do zorganizowania eventu, który umożliwi nam spotkanie się poza szklanym ekranem naszych laptopów czy telefonów. Będzie również okazją do rozmów, wymiany doświadczeń czy odpowiedzi na nurtujące pytania. Dlatego… Liczymy na Twoją obecność. To wydarzenie, na którym nie może Cię zabraknąć. Gwarantujemy sporą dawkę praktycznej wiedzy + możliwość pogłębienia relacji biznesowych i nie tylko.
Źródło: Materiały organizatora
Red. Małgorzata Mincer

Podobne artykuły:

http://portalpolski.pl/polska/diamentowa-pewnosc--oszczedzaj-z-diamond-certainty-32927.text.htm

http://portalpolski.pl/polska/zarabianie-przez-oszczedzanie-w-diamentach-32946.text.htm

Galeria zdjęć

Lista komentarzy

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Nick:
Treść:
Przepisz kod:
REKLAMA