BEZPŁATNIE ORGANIZUJEMY PROMOCJĘ FIRM KAŻDEJ BRANŻY, STOWARZYSZEŃ, ARTYSTÓW - inkubator@portalpolski.pl

Jak wiele tajemnic ludzkiego ciała i świadomości jest jeszcze do odkrycia?

21.01.2019 / czytano: 1758 razy

 
Raczkująca dziedzina nauki, jaką jest medycyna pola informacyjnego opiera się na założeniu, że nasza świadomość potrafi “przemawiać” do ciała i “słuchać go”, korzystając z pola informacyjnego – tak definiuje
tę dziedzinę Marcus Schmieke, niemiecki filozof, naukowiec, wynalazca i przedsiębiorca.
 
Także lekarze medycyny konwencjonalnej zwracają uwagę na tzw. dobrostan, pełne i satysfakcjonujące funkcjonowanie człowieka w jego otoczeniu: przyrodniczym, ekonomicznym, społecznym, rodzinnym. 
 

REKLAMAPowszechnie znane są eksperymenty z podziałem grup pacjentów przyjmujących na określone dolegliwości rzeczywiste leki oraz przyjmujących tzw. placebo, czyli neutralne dla organizmu tabletki ze skrobi lub odrobiny cukru, ale w przeświadczeniu, że przyjmują prawdziwy lek. Wielu takich pacjentów zdrowieje! Tylko z pomocą własnej świadomości odzyskiwania stanu zdrowia dzięki dozowanym im tabletkom, chociaż w rzeczywistości nie zawierają one substancji
aktywnych.

Pacjent pozytywnie nastawiony do życia, pełen wiary w pokonanie choroby, wraca do zdrowia szybciej i łatwiej niż pacjenci żyjący w stresie, pozbawieni poczucia dobrostanu. 

A zatem wielu pacjentów leczy samo przekonanie, że poddawani są leczeniu. Nasza świadomość ma wpływ na ciało – i odwrotnie.  - A medium, centrum dowodzenia i pośrednikiem między fizycznością a świadomością jest
pole informacyjne -
 zauważa Marcus Schmieke. – Jedna
z metod nawiązywania połączenia między treściami świadomymi, a nieświadomymi opiera się na procesach powstawania szumu kwantowego.
 
Sercem urządzenia TimeWaver, służącego do diagnozowania stanu zdrowia pacjentów i ustalania wariantów oddziaływań terapeutycznych są tzw. diody Mikołaja Kozyriewa, radzieckiego astronoma i fizyka, czyli dwa otwarte obwody rezonansowe, połączone równolegle. 
- Porównanie 
generowanego przez nie szumu, a właściwie ich oscylacji, umożliwia określenie, mówiąc najprościej, czy dana osoba rezonuje ze “zdrowiem”, czy z “chorymi” wibracjami – wyjaśnia Dominika Brzeżańska, specjalistka 
   
Okładka książki pt. Inna droga – moje przeżycia w Polu Informacyjnym,
której autorem jest Marcus Schmieke, wydawnictwo IWW, Poznań 2016 r.
terapii pola informacyjnego systemem TimeWaver. – Zastosowana przez nas metoda ma na celu uzyskanie kompleksowego obrazu holistycznego, pełnego stanu zdrowia badanej osoby.
 
Już w kilku krajach europejskich upowszechnia się medycyna pola informacyjnego. Jest kontynuacją prac niemieckiego biofizyka Fritza-Alberta Poppa, znanego z prac nad teorią biofotonów. Udowodnił, że wszystkie komórki organizmu komunikują się ze sobą za pomocą światła w postaci biofotonów. 
 
Także w Polsce działa kilkunastu specjalistów, którzy posługują się urządzeniami TimeWaver w różnych konfiguracjach. - Jest to terapia nieinwazyjna, bez skutków ubocznych, odbudowująca szybko i efektywnie system samoregulacji i samoregeneracji organizmu, przywracająca zdrowie i wysoką jakość życia – dodaje Dominika Brzeżańska. - W ciągu krótkiego czasu klient otrzymuje analizę na poziomie energetycznym, wykonujemy diagnostykę i określamy terapię.


Dominika Brzeżańska, specjalistka pola informacyjnego, zajmująca się diagnozą i terapią pola informacyjnego w zakresie zdrowia, relacji, związków, emocji.  Tel. 695 803 054, 
e-mail: dominika.brzezanska(at)timewaver-polska.pl
   
Często pogorszenie stanu naszego zdrowia ma głębsze przyczyny. Choroby tkwią w urazach emocjonalnych i traumie z okresu dzieciństwa, a nawet
z okresu prenatalnego. Napięcie psychiczne prowadzi do zakwaszenia tzw. macierzy międzykomórkowej,
czyli braku wolnych jonów ujemnych.
Celem elektroterapii jest przywrócenie zdrowego środowiska komórkowego, prawidłowego napięcia błon komórkowych i zapewnienie swobodnego dostępu składników odżywczych do komórek.
 
Jednoczesna wielowymiarowa analiza wszystkich poziomów: fizycznego, energetycznego, emocjonalnego, mentalnego i duchowego klienta, stwarza możliwości efektywnej i skutecznej terapii, z jakiej korzystają już tysiące ludzi w wielu krajach. 

Jednak ze względu na brak dowodów naukowych w rozumieniu medycyny akademickiej nauka i medycyna konwencjonalna nie uznają istnienia pól informacyjnych, ich znaczenia medycznego i pozamedycznego oraz systemów TimeWaver wraz z ich zastosowaniami.
 
(ac)

 

Lista komentarzy

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Nick:
Treść:
Przepisz kod:
REKLAMA