BEZPŁATNIE ORGANIZUJEMY PROMOCJĘ FIRM KAŻDEJ BRANŻY, STOWARZYSZEŃ, ARTYSTÓW - inkubator@portalpolski.pl

Niech nasze pieniądze pracują, nawet gdy inwestor śpi

08.09.2020 / czytano: 765 razy

 
Zwiększa się zainteresowanie inwestowaniem w krótkoterminowe zlecenia w kursach par walutowych. Jedną z takich platform jest Universalmarkets Web Trader.

Zyski są generowane w wyniku zlecania zakupu lub sprzedaży według aktualnych kursów par walutowych. A także platforma internetowa umożliwia krótkotermi-
nowe, bardzo opłacalne inwestowanie na rynkach surowcowych i finansowych oraz w akcje wiodących wielkich koncernów.


 

REKLAMANajpopularniejsze pary walutowe to pary tworzone przez najsilniejsze waluty świata: dolary USA, euro, franki szwajcarskie, brytyjskie funty szterlingi, japońskie jeny, także dolary kanadyjskie, australijskie, nowozelandzkie i inne waluty. Mówi się żartobliwie, że rynki walutowe nie śpią, a zatem nieustannie, od poniedziałku do piątku każdego tygodnia zmieniają się kursy par walutowych. Zawsze jest ktoś, kto chce sprzedawać i ktoś, kto tworzy zlecenia zakupu. Dlatego nieustannie wyznaczane kursy par walutowych stwarzają dobre warunki do inwestowania krótkoterminowego, w perspektywie kilku lub kilkunastu godzin, a platforma Universalmarkets Web Trader zapewnia możliwość całodobowego włączania się w te różnice kursów par walutowych. Transakcje odbywają się całodobowo, często, gdy inwestor śpi lub wypoczywa, a jego aktywa w tym czasie “pracują”.

Inwestowanie poprzez platformę internetową Universalmarkets Web Trader  opłacalne jest nie tylko w parach walutowych, ale także dzięki włączaniu się do transakcji sprzedaży i kupna baryłek ropy naftowej, złota i srebra inwestycyjnego oraz platforma umożliwia dostęp do kupowania i sprzedawania akcji wiodących firm z wielu krajów. 
 
- W ostatnim czasie, gdy właściwie
do zera spadło oprocentowanie lokat bankowych, a notowania giełdowe w wyniku pandemii reagują na zmienia-
   
jącą się sytuację często nieracjonalnie, opłaca się inwestować krótkoterminowo właśnie w pary walutowe i inne instrumenty rynków surowcowych i finansowych – ocenia jeden z inwestorów.
– Atutem jest inwestowanie tylko niewielkich kwot, a jednak nawet niewielkie kwoty pozwalają
na uczestniczenie w światowym obrocie surowcami strategicznymi i na rynku czołowych par walutowych.
 
Każdy nowo zarejestrowany inwestor platformy Universalmarkets Web Trader jest pod opieką eksperta – specjalisty, który czuwa nad podejmowaniem decyzji przez inwestora, instruuje inwestora i pomaga w tworzeniu zleceń. – W naszym zespole mamy ekspertów rynków obrotu surowcami i głównymi walutami największych, finansowo najsilniejszych państw świata – wyjaśnia jeden z ekspertów platformy. – Systematycznie analizujemy kursy notowań na światowych rynkach, ustalamy aktualne trendy spadków i wzrostów notowań głównych surowców, akcji wielkich koncernów i kursów par walutowych.   
 
Szczególnie ważną zaletą inwestowania w pary walutowe jest angażowanie tylko niewielkich oszczędności. Do otworzenia własnego konta wystarcza kwota zaledwie w wysokości 250 euro, przewalutowana przez bank prowadzący rachunek w polskiej walucie, a więc kwota zaledwie niewiele ponad 1 tys. zł pozwala na rozpoczęcie krótkoterminowego (kilkugodzinnego) inwestowania na światowych rynkach surowcowych i walutowych. Dzięki temu aktywa nieustannie “pracują”, tworząc niemal codzienne zyski dla inwestora, działającego pod ścisłym, bieżącym nadzorem przydzielonego eksperta.
 
Na zakończenie trzeba jednak dodać przestrogę, że inwestowanie na giełdach akcji, krajowej lub na giełdach wielu krajów, także w pary walutowe,  obciążone jest naturalnie większym ryzykiem niż inwestowanie w tradycyjne narzędzia, jak zwykłe lokaty bankowe, obligacje i inne instrumenty finansowe, ale ryzyko jest niewielkie, dostępne nawet dla małych, drobnych inwestorów, pod warunkiem przestrzegania zaleceń eksperta na bieżąco konsultującego działania inwestora. 
 
    Więcej szczegółów po zarejestrowaniu na platformie https://um.sirixtrader.com
(w polskiej lub angielskiej wersji językowej)
– zarejestrowanie i konsultacje eksperta przydzielonego do inwestora są bezpłatne.

(ac)
  
Publikacja promocyjna. 

Lista komentarzy

08-09-2020 09:45 Jacek napisał:
Oszczędzanie czasu i wysiłku klienta, świetny kontakt, pomoc przy trudnościach, umiejętność przeproszenia, dostosowanie do indywidualnych potrzeb, empatia – to wszystko filary dobrego podejścia do klientów.Dodaj komentarz

Nick:
Treść:
Przepisz kod:
REKLAMA