BEZPŁATNIE ORGANIZUJEMY PROMOCJĘ FIRM KAŻDEJ BRANŻY, STOWARZYSZEŃ, ARTYSTÓW - inkubator@portalpolski.pl

Polskie firmy zwiększają sprzedaż na europejskich rynkach

23.01.2016 / czytano: 1185 razy


Coraz więcej polskich firm różnych branż rozwija sprzedaż w wielu krajach europejskich.

Znana agencja handlowa 
Eurotrader321.pl 
przeprowadziła w Ostrowie Wielkopolskim kolejne spotkanie firm sektora małej i średniej przedsiębiorczości w sprawie zwiększania ich zagranicznej sprzedaży.


REKLAMAW spotkaniu uczestniczyli przedstawiciele kilkunastu przedsiębiorstw z różnych branż produkcyjnych i usługowych. – Reprezentowane były firmy produkujące żywność, przekąski, wędliny, słodycze, a także firmy produkujące domy szkieletowe, elementy hal fabrycznych i systemy okienne oraz przedsiębiorstwa produkujące odzież – informuje Agnieszka Walkowska-Thomsen z Agencji Eurotrader321.pl. – A także  w
spotkaniu uczestniczyli przedstawiciele międzynarodowej agencji pośrednictwa handlowego   Agent321.it  

Polskie firmy w ostatnich latach wzmocniły się finansowo, a ich menadżerowie nabywają doświadczenia w międzynarodowych kontaktach handlowych. 
Technologicznie wcale nie odstajemy od światowej czołówki, a zdarza się, wcale nierzadko, że polscy specjaliści oferują nowsze technologie niż są dostępne na zagranicznych rynkach.

Dodatkowo wygrywamy konkurencję w wielu krajach europejskich niskimi cenami wykonawstwa usług i produkcji nowoczesnych towarów, bo przeciętne polskie wynagrodzenia są przecież ciągle jeszcze kilkakrotnie niższe od średniej w krajach wysoko rozwiniętych.
   
 
To atut, który polskie przedsiębiorstwa efektywnie wykorzystują i dlatego coraz śmielej wchodzą na zagraniczne rynki. - Polska jest coraz ważniejszym naszym partnerem handlowym – docenia aktywność polskich firm Enrico Seminara, prezes Forum Agenti Agent321.it, który przyjechał z Włoch na spotkanie w Ostrowie Wielkopolskim. – Produkcję już wielu polskich firm oferują kontrahentom zespoły agentów handlowych w krajach Europy Zachodniej i Wschodniej, Azji i Afryki.
 
Międzynarodowa agencja Forum Agenti zrzesza aż 290 tysięcy agentów handlowych w kilkudziesięciu krajach, a jej przedstawicielem w Polsce jest agencja Eurotrader321.pl, organizator styczniowego spotkania w Ostrowie Wielkopolskim. Długa jest lista firm, które wzięły udział w tym spotkaniu: PPHU Nelson Ta, FHUP Free Wat, BIG FLAG, CONCEPT.sc, Zawrat, BGC, Spółdzielnia Socjalna Tuderos, Wielkopolska Wytwórnia Żywności PROFI, BAMM sc, Germa, Stolarstwo Meblowe Edmund Swoboda, EEZEH, Black Horn International Group, a wiele innych od dawna korzysta z międzynarodowej sieci agentów sprzedaży.
 
Dzięki działalności tak licznych i doświadczonych specjalistów marketingu, niemal w każdej branży można rozpowszechniać oferty firm w skali globalnej. Także polskie firmy coraz szerzej korzystają z tych możliwości.
 
(ac)
 
Zdj. Archiwum Eurotrader321.pl


Lista komentarzy

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Nick:
Treść:
Przepisz kod:
REKLAMA