BEZPŁATNIE ORGANIZUJEMY PROMOCJĘ FIRM KAŻDEJ BRANŻY, STOWARZYSZEŃ, ARTYSTÓW - inkubator@portalpolski.pl

Zarabianie przez oszczędzanie w diamentach?

11.09.2019 / czytano: 1737 razy


Około rok temu wszedł do Polski projekt Diamond Certainty związany z  firmą DIC, która istnieje już od 15 lat na rynku. Możesz oszczędzać swoje pieniądze w formie diamentu i przy okazji otrzymywać bonusy.

DC stało się znane nie tylko w Polsce, ale również w Czechach i Słowacji. Polacy rozszerzają projekt między innymi w Anglii, a także w Niemczech. Oczywiście, nic w tym dziwnego…

REKLAMAZacznijmy od wizytówki firmy D.I.C. – Diamonds International Corporation. Firma działa już 15 lat i jest ważnym międzynarodowym graczem w branży diamentowej i jubilerskiej. DIC była producentem koron diamentowych dla MISS. Zobacz prezentację firmową.

Co najważniejsze, firma nie jest żadnym wymysłem. Posiada swoje salony w Pradze, Bratysławie, Sofii i Dubaju. Jeśli masz możliwość wybrania się na wycieczkę, możesz odwiedzić salon w dowolnym miejscu.  Następnie możesz obejrzeć piękne produkty jubilerskie, które zawierają diamenty o różnej wartości. Każdy z nich posiada certyfikat.

Ciekawostka: Wartość diamentów określa się według zasady 4c - kliknij (wikipedia)

Może ktoś z Twoich znajomych już polecił ci Diamond Certainty? Możliwe, że o nim słyszałeś, ale nie zrozumiałeś o co chodzi w tym projekcie. Może doszukiwałeś się negatywnych stron? Jedno jest pewne – jeśli nie zarejestrowałeś się jeszcze na www.diamondcertainty.com, nie wiesz jak wiele tracisz. A może informacja o Diamond Certainty jeszcze do ciebie nie dotarła? Jeśli się tu znalazłeś, dowiedz się dlaczego warto. Poświęć na ten tekst odrobinę czasu. Może dzięki niemu zrobisz krok w dobrym kierunku.

Dlaczego zarejestrowani partnerzy polecają Diamond Certainty?

Polecamy projekt, ponieważ jest bardzo dobry, można zarobić w nim spore pieniądze. Otrzymujemy różne bonusy, w tym bonus za polecenie każdego klienta w wysokości minimum 3$. Do końca października 2019 jest świetna promocja. Za każdego poleconego przez ciebie klienta, który zacznie oszczędzać w programie Diamond Certainty otrzymasz jednorazowo 30$! Dołącz już dziś i poleć DC rodzinie, przyjaciołom i znajomym! Taka okazja nie zdarza się często.

Jak się okazuje w rozmowach z ludźmi - Diamond Certainty nie jest dla każdego. „Nie dla każdego” to znaczy, że jeśli od zaraz chcesz zarobić tysiące złotych w projekcie, nie wkładając w to ani kropli swojego zaangażowania – odpuść udział w DC. Jeśli chcesz zarobić na tym, że kupisz diament, a gdy wzrośnie jego wartość o 7% to go sprzedasz – nie ma to sensu.

Wiesz pewnie doskonale, że w życiu trzeba na wszystko zapracować. Nie ma nic za darmo. Jeśli ktoś gada, że dostaniesz coś za darmo – bez pracy własnej, czasu – najwyraźniej kłamie. Wspólnie pracujemy na sukces firmy i dzięki temu, że obroty firmy wzrastają – firma może wypłacać nam pieniądze. Możesz oczywiście być osobą, która wyłącznie oszczędza i jest lojalnym klientem bez angażowania się w promocję firmy. Wtedy jednak potrzebny jest czas, a konkretniej twoja cierpliwość. Będziesz musiał poczekać, aż inni partnerzy Diamond Certainty zapracują na twój sukces. Jeśli nie jesteś cierpliwy, stale boisz się coś zmienić lub liczy się dla ciebie opinia sąsiada, który nie wie o czym jest mowa – daj sobie spokój.

Chcesz dowiedzieć się wszystkiego co ważne o projekcie? – kliknij w link i obejrzyj 12 minutową prezentację => PREZENTACJA FIRMY DIC <= Tam są najważniejsze informacje. Jeśli filmik cię nie przekonał napisz do  menadżera firmy DIC przez Messenger. Poproś go o link do webinaru i pogadaj z nami na czwartkowym spotkaniu online, które co tydzień organizujemy na zoom (program zbliżony do Skype). To doskonała okazja żebyś poznał/a nas twarzą w twarz. Wtedy również można zadawać wszystkie pytania.

Natomiast jeżeli kilka minut prezentacji firmowej nie przekona cię, ani menadżer, ani my, to już nic i nikt cię nie przekona. Jednak wiele osób pyta nas o różne kwestie i wątpliwości znikają. Ludzie często boją się nowych rzeczy i z góry zakładają, że wszystko jest tzw. Lipą. Jeśli tobie również spodobał się ten projekt to pytaj śmiało i zacznij z nami działać. Żaden moment nie będzie lepszy niż obecna chwila. Są w Diamond Certainty osoby, które zbierają swoje oszczędności wyłącznie z zarobionych dzięki DC środków! Dzięki swojej lojalności, ale również dzięki temu, że nie bali się polecać projektu innym osobom.

Kolejna rzecz, dlaczego polecam ten projekt - dzięki diamentom mogę oszczędzać na emeryturę, ty możesz zrobić to samo. Nie liczę na kokosy z polskiego ZUS, bo zapewne otrzymam niewiele. Nie pokładam w nim żadnej nadziei. Polecam Diamond Certainty, ponieważ mogę ulokować swoje oszczędności w diamencie, który jest ponadczasowy, zawsze mogę go sprzedać i na tym nie stracę. Mam go w swoich rękach, a nie w banku. Waluta może upaść i z dnia na dzień z 10.000 oszczędzonych złotych, może zostać złotówka. Jej wartość spada, a tym samym będę kupować za nią coraz mniej. Poniżej przyjrzyj się ciekawej ilustracji. Oto kruszec kontra pieniądz.Diamond Certainty daje możliwość kupna drogich diamentów. Mam możliwość odkładania po 60$ miesięcznie (około 230 złotych) na diament o wartości powyżej 1000$ lub diamentową biżuterię od 142$. Bez problemu możesz go ukryć, jest mały. Jest niezniszczalny. Nie ma technologii, która wykryje diament w przeciwieństwie do złota. Możesz łatwo go spieniężyć w każdym miejscu na świecie. Nie musisz go chować jeśli kupujesz biżuterię, możesz go nosić w oprawie złota lub srebra. Nikt na pierwszy rzut oka nie rozróżnia czy wisiorek jest z diamentem, czy z cyrkonią. Nikt nie musi wiedzieć, że nosisz na sobie cenny kamień.

Opcja oszczędzania dla cierpliwych i niecierpliwych

Odkładasz 60$ lub wielokrotność, np. 120$,180$ itp. - ile chcesz. Po roku lub po większej ilości czasu, kupujesz swój wybrany diament.  Jeśli masz więcej pieniędzy i chcesz od razu go nabyć – nie ma żadnej przeszkody. Wpłacasz z góry większą kwotę i firma wysyła ci diament do domu. Jeśli nie masz zbyt wielu środków i nie stać cię na kupno diamentu w danym momencie, zamów diamentową biżuterię, która jest bardziej przystępna cenowo. Możesz wpłacić z góry 60$ x 3 i firma wyśle ci produkt diamentowy, najtańszy w sklepie na wskazany adres. Zobacz biżuterię DIC w sklepie online. Potem możesz oszczędzać dalej, albo zrezygnować. Decyzja należy do ciebie czy chcesz oszczędzać, działać i przy okazji zarabiać z Diamond Certainty.

Uwaga – nikt cię w tym projekcie nie zatrzyma na siłę. Nie płacisz żadnych dziwnych opłat ani kar. Nie podajesz żadnych peseli itp. Tylko e-mail, telefon oraz imię i nazwisko. Rezygnujesz kiedy chcesz i bierzesz wszystko, co wpłaciłeś wraz z bonusami, które otrzymałeś. Co oszczędzisz jest twoje. Możesz wpłacone pieniądze wyjąć w postaci diamentu, biżuterii z diamentem lub zegarka. Nic nie znika – to nie jest instytucja, która bierze kasę, ale potem tej kasy nikt nie widzi. Jesteś bezpieczny ty i twoje ciężko zarobione pieniądze.

Co z tym zarabianiem w DC?

Niewątpliwą zaletą projektu Diamond Certainty są bonusy. Za każdą wpłatę, np. w wysokości 60$ otrzymujesz 10% Bonusu Jubilerskiego na zakup biżuterii diamentowej. Jeśli masz akurat ślub w rodzinie, komunię lub rocznicę – jest to wspaniały prezent dla najbliższych. Wówczas diament lub diamentowa biżuteria nie jest tylko pamiątką, ale również zabezpieczeniem rodzinnego majątku.

Dzięki Bonusowi Lojalnościowemu zyskujesz udział w obrotach firmy, a tym samym zwiększasz swój pasywny dochód, ale otrzymujesz znacznie wyższe dochody dzięki swojej proaktywności.

Bonus za polecenie. Jest to bonus za każdego pozyskanego klienta w wysokości 5% np. z miesięcznej kwoty 60$ = 3$. Otrzymujesz go co miesiąc, jeśli dołączona osoba jest lojalnym klientem. Możesz wprowadzać nowych klientów bez limitu. Wysyłać im informacje o projekcie poprzez media społecznościowe takie jak Facebook, WhatsApp, Viber, sms, e-mail i inne.

Każdy kto wchodzi do projektu decyduje, czy tylko oszczędza, czy również promuje ten projekt. Osobiście nie widzę przeszkody w promowaniu czegoś co jest dobre. W Diamond Certainty dobrze jest polecić projekt co najmniej trzem osobom ze względu na dodatkowe bonusy. Ponadto  firma prowadzi kampanię, dzięki czemu ludzie dowiadują się o DC. Klienci z całego świata przyłączają się do projektu sami lub poprzez polecenie. Wszyscy oni tworzą strukturę lojalnościową.


Ważna informacja: bonus za polecenie oraz bonus lojalnościowy można wypłacić w formie gotówki na konto.
 

Więcej o bonusach i zarabianiu w prezentacji firmy. Kliknij w banner i dowiedz się więcej.
Jeśli będziesz miał pytania pisz na Messenger firmy i kontaktuj się z menadżerem.Autor: Małgorzata Mincer
Partner biznesowy Diamond Certainty

Źródło zdjęć: Diamond International Corporation (Diamond Certainty)
www.diamondcertainty.comReklama_________________________________________________________

Lista komentarzy

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Nick:
Treść:
Przepisz kod:
REKLAMA