BEZPŁATNIE ORGANIZUJEMY PROMOCJĘ FIRM KAŻDEJ BRANŻY, STOWARZYSZEŃ, ARTYSTÓW - inkubator@portalpolski.pl

Nowa restauracja w Liverpool pod adresem: L20 2AB 76 Stanley Road, Liverpool, Bootle

02.06.2019 / czytano: 1470 razy


W Liverpool zaczęła działać restauracja Foodies
pod adresem: L20 2AB, 76 Stanley Road, Liverpool, Bootle. 
Menadżer restauracji, Damian Łochyński ma ambicje, aby nie tylko zapewniać wyżywienie klientom, ale także proponować, propagować zdrową żywność i zdrowy sposób odżywiania się.

Przygotowywanie posiłków i ich konsumpcja to kultura, to styl życia, to jego piękno, o ile szanujemy nasz organizm i starannie dobieramy sobie codzienny jadłospis.


 

REKLAMAProdukty spożywcze, z których w restauracji Foodies przygotowywane są dania, zarówno tradycyjne, angielskie, jak też różne propozycje wywodzące się z tradycji kulinarnych innych narodów pochodzą z gospodarstw ekologicznych, które w sposób naturalny wytwarzają 
żywność, a nie produkują masowo, w skali przemysłowej- Dbamy o naszych klientów, dania są 

    przygotowywane przez znakomitych kucharzy i z najlepszych produktów, sprowadzanych w dużej części z kontynentu, z krajów, gdzie warunki atmosferyczne sprzyjają ekologicznemu wytwarzaniu żywności – podkreśla Damian Łochyński, menadżer restauracji Foodies w Liverpool. 
- To dlatego już w pierwszych dniach restauracja szybko zaczęła zyskiwać stałych klientów. Po prostu: kto raz wpadł na lunch lub inny posiłek, odtąd nie tylko chętnie tu wraca, ale także nasi stali klienci przychodzą ze swoimi przyjaciółmi.
 
 
Szczupła sylwetka i sportowo-rekreacyjny tryb życia to wyzwania dzisiejszych czasów, a mądrze opracowany sposób odżywiania się znakomicie pomaga sprostać tym wyzwaniom i stąd nazwa tworzonej sieci barów, restauracji, cateringu i sklepów spożywczych: Academy of Healthy Food.
– Chcemy nie tylko zapewniać posiłki, ale także edukować naszych klientów – dodaje Dominika Brzeżańska, specjalistka zdrowego odżywiania i zdrowego stylu życia. – Oferując propozycje menu wybrane z tego, co najlepsze w kuchni brytyjskiej i innych narodów, proponujemy mądrą taktykę dbałości o zdrowie. Bez narzucania diety zbyt trudnej do zaakceptowania, ale poprzez odpowiednie dobieranie składników dań kształtujemy nawyki zdrowego żywienia.

To dlatego restauracja Foodies tak szybko zdobywa stałych klientów – i nie tylko z okolicznych dzielnic miasta, ale coraz częściej przyjeżdżają zainteresowani z dalszych rejonów Liverpool. Na razie menu jest opracowane z przewagą angielskich zwyczajów żywieniowych, aby zaprzyjaźnić miejscowych klientów, przyzwyczajonych do tradycyjnych potraw. Stopniowo jednak wprowadzane będą także potrawy dietetyczne oraz warzywne zamienniki mięsa i wędlin, aby przekonywać klientów, że rozsądne, nie nazbyt gwałtowne i nie nazbyt radykalne zmniejszanie ilości konsumowanego mięsa i wędlin sprzyja odkrywaniu nowych smaków, smakowitych kompozycji smakowych, służących zdrowemu stylowi życia.
   
 
Dawniej dobrobyt był kojarzony z obfitym spożywaniem mięsa i wędlin w codziennym jadłospisie, także w Polsce, gdzie przez dziesięciolecia gospodarki nakazowo-rozdzielczej ówczesne władze notorycznie nie radziły sobie z zapewnianiem zaopatrzenia w mięso i wędliny. Tymczasem teraz okazuje się, że dobrobyt to świadome odżywianie się, świadome zmniejszanie procentowego udziału zbyt kalorycznych produktów spożywczych w codziennym jadłospisie, a przy tym dobieranie kompozycji warzywno-owocowych zapewniających tworzenie codziennego jadłospisu służącego dobremu zdrowiu.
 
Restauracja Foodies w Liverpool zaprasza klientów stawiających na dobry styl życia, ale także entuzjastów zdrowego żywienia do współpracy, do przeprowadzania pokazów prezentujących ciekawe potrawy, także potrawy dietetyczne. Można też zgłaszać telefonicznie rezerwację miejsc, wyżywienie dla grup zorganizowanych, a także można zamawiać telefonicznie dostarczanie dań restauracyjnych, cateringowych i przekąsek do domów i miejsc pracy w promieniu 5 mil od restauracji Foodies L20 2AB 76 Stanley Road, Liverpool, Bootle.
 
Zamówienia i bliższe informacje na temat restauracji, organizacji imprez,
usług cateringowych itp. pod numerem tel. 0044 (0)1519 227 632 
oraz w serwisie: WDomowychCenach.pl/Liverpool
Publikacja promocyjna 

Lista komentarzy

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Nick:
Treść:
Przepisz kod:
REKLAMA