BEZPŁATNIE ORGANIZUJEMY PROMOCJĘ FIRM KAŻDEJ BRANŻY, STOWARZYSZEŃ, ARTYSTÓW - inkubator@portalpolski.pl

Zbliża się Święto Niepodległości. Przyjdź po biało-czerwoną flagę

06.11.2017 / czytano: 83 razy

W poniedziałek 6 listopada o godz. 12 na placu przed Krewetką Bogdan Oleszek Przewodniczący Rady Miasta rozdawać będzie mieszkańcom biało-czerwone flagi. Nie będzie to jedyna okazja, by przed 11 listopada otrzymać flagę z barwami RP.

REKLAMA„Tydzień z biało-czerwoną flagą” to akcja organizowana od lat przez Radio Gdańsk. W ramach tego wydarzenia ponad pół tysiąca flag rozda dziś gdańszczankom i gdańszczanom Bogdan Oleszek, przewodniczący Rady Miasta Gdańska.
 
- Zapraszamy wszystkich gdańszczan, aby wzięli udział w radosnej paradzie 11 listopada. Jeżeli jeszcze nie mają flagi, warto przyjść na plac przed Krewetką gdzie będziemy je rozdawali - mówi przewodniczący RMG.
 
Kolejna okazja, by otrzymać flagę już nie tylko Polski, ale także i Gdańska będzie w piątek o godz. 18 na parkingu Polskiej Filharmonii Bałtyckiej. Tego wieczoru po raz pierwszy zobaczyć będzie można nową atrakcję turystyczną naszego miasta - wielki napis GDAŃSK. Z okazji Święta Niepodległości będzie podświetlony na biało-czerwono. Dla uczestników wydarzenia przygotowano łącznie 1000 flag Polski i Gdańska.
 
Flagę warto wywiesić przed domem lub w oknie, a 11 listopada o godz. 9 przyjść na Podwale Staromiejskie, skąd wyruszy XV gdańska Parada Niepodległości
 
źródło: gdansk.pl

Lista komentarzy

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Nick:
Treść:
Przepisz kod:
REKLAMA