BEZPŁATNIE ORGANIZUJEMY PROMOCJĘ FIRM KAŻDEJ BRANŻY, STOWARZYSZEŃ, ARTYSTÓW - inkubator@portalpolski.pl

Niech prawie pół tony nie uderzy w kierowcę podczas zderzenia

25.06.2019 / czytano: 13319 razy


Przewożąc samochodem psy, które nie zostały odpowiednio przypięte, narażamy na niebezpieczeństwo nie tylko zwierzę, ale również pozostałych pasażerów i nas samych. Dzięki głośnym kampaniom społecznym większość osób podróżujących samochodem wie, jak istotne jest instalowanie pasów bezpieczeństwa dla psa oraz użytkowanie pokrowców na fotele, przystosowanych do przypinania smyczy i szelek dla psa, niezależnie od tego, czy siedzimy na fotelu z przodu, a pies na tylnym siedzeniu, czy umieszczamy psa w przestrzeni ładunkowej samochodu w wersji kombi, także w wersji z kratką.

Jednak nadal niewiele osób ma świadomość zagrożenia, jakie niesie ze sobą przewożenie niezabezpieczonego zwierzęcia. Nieodzowne są także specjalne maty na siedzenia samochodu lub do wykładania w przestrzeni ładunkowej w samochodach w wersji kombi. 

REKLAMAPrzeprowadzone badania pokazują, że podczas wypadku przedmiot ważący 9 kg uderza w kierowcę z siłą ponad 450 kg - przy założeniu, że pojazd poruszał się z prędkością 90 km/h. Nietrudno domyślić się, że w takim wypadku pies, który nie został odpowiednio przypięty, ma niewielkie szanse na przeżycie. Trzeba jednak uświadomić sobie także, że stanowi duże zagrożenie dla kierowcy i innych pasażerów.
 
 
Maty i pokrowce do samochodu – to sprawdzony sposób na problem sierści w samochodzie

A także irytujące są ślady psich łap i sierści wtartej w tapicerkę, gdy pies przewożony jest bez odpowiedniego wyposażenia samochodu.

W sklepie internetowym PokrowceNaMiare.pl  są do zakupienia przydatne akcesoria, po wpisaniu słów kluczowych: “mata dla psa do samochodu”, "mata samochodowa dla psa", "mata ochronna do przewozu psa", "mata do przewozu psa", " mata do samochodu dla psa", "pokrowiec do samochodu dla psa". 
   
 
Ich zastosowanie pozwala praktycznie całkowicie wyeliminować ryzyko zabrudzeń związanych z brudnymi łapami zwierzaka lub liniejącą sierścią. Dla osób, które pragną mieć stuprocentową pewność ochrony tapicerki samochodu polecamy uzupełnić takowy zestaw o gumowe dywaniki samochodowe - i pojazd będzie całkowicie chroniony przed zabrudzeniami. 
 
Oferowane w tej kategorii produkty dostępne są w kilku wersjach. Mata dla psa do samochodu jest wystarczająco duża, by okryć całą tylną kanapę lub dostępna jest w wersji pokrywającej tylko 1/3 siedzenia lub 2/3 siedzenia, dzięki czemu pozostawia ona miejsce dla innych osób, które ewentualnie chciałyby usiąść z tyłu ze zwierzakiem. Jest to szczególnie istotne w sytuacjach, gdy nasz czworonożny pupil boi się samotnie podróżować. W stałej ofercie dostępne są również wersje maty samochodowej dla psa na przedni fotel oraz maty służące do wyłożenia w przestrzeni ładunkowej samochodów w wersji kombi. Uzupełnieniem tej oferty są szelki z pasami, które zapewniają zwierzętom, ale także ludziom bezpieczeństwo podczas przejazdu.
 
- Sprzedaż notujemy coraz większą, bo rośnie świadomość posiadaczy psów, że zwierzę musi być przewożone w samochodzie we właściwych warunkach, zabezpieczających zarówno kierowcę, pasażerów samochodu i psa także – mówi Dariusz Jankowski z e-sklepu www.PokrowceNaMiare.pl   – A także względy higieniczne i estetyczne zachęcają do przystosowania samochodu do przewożenia psa lub innego zwierzęcia.
 
Na uwagę zasługuje również łatwość montażu mat samochodowych dla psa. Aby zamontować matę do samochodu, wystarczy posłużyć się wygodnym systemem rzepów. W kilka sekund łatwo można przygotować samochód do transportu swojego ulubionego zwierzaka. Również czyszczenie mat dla psa nie nastręcza zbytniej trudności. Wystarczy użyć wilgotnej ściereczki i mata będzie jak nowa.
    Oprócz mat służących do rozkładania, albo na tylnym siedzeniu, albo w przestrzeni ładunkowej w wersji kombi, przystosowanej do przewożenia zwierząt - do zakupienia są też specjalne smycze dla psów, które z jednej strony wpinamy w zapięcie pasów bezpieczeństwa, a z drugiej strony za pomocą dwóch karabińczyków przypinamy do bocznych uchwytów w szelkach, co zabezpiecza w jeszcze  lepszy sposób naszego zwierzaka przed przeciążeniami spowodowanymi podczas gwałtownego hamowania.

Dostępne są szelki multifunkcyjne dla psa i szelki dla psa z pasami bezpieczeństwa w wersji 2w1 (dwa w jednym).


Pokrowce szyte na miarę – zapewniają komfort podróżowania
 
Aby ochronić siedzenia samochodowe przed uszkodzeniami, zadarciami, przedziurawieniem, zabrudzeniem, wtarciem sierści psów, kotów, może innych zwierzaków zadbać trzeba o odpowiednie wyposażenie wnętrza pojazdu. Zaopatrzyć się warto w pokrowce na siedzenia samochodowe. Są to pokrowce na fotele samochodowe o wymiarach typowych, dostosowanych do foteli, w które są wyposażone samochody powszechnie użytkowane oraz specjalnie dostosowane do różnych modeli pojazdów. A także pokrowce szyte na miarę. Dostępne są w serwisie www.PokrowceNaMiare.pl  po wpisaniu słów kluczowych: "pokrowce na siedzenia samochodowe" + "pokrowce szyte na miarę " + "pokrowce na fotele samochodowe" +"pokrowce na fotel" + "pokrowce samochodowe na miarę".
 
Pochodzą one od renomowanych producentów, stosujących do ich wytwarzania najlepsze dzianiny welurowe oraz poliestrowe, dzięki którym artykuły są trwałe, odporne na ścieranie i inne uszkodzenia, a jednocześnie przyjemne w dotyku. Sprawia to, że podróżowanie pojazdem, który został wyposażony w szyte na miarę pokrowce na siedzenia samochodowe jest czystą przyjemnością.
 
Dostępne w tej ofercie pokrowce materiałowe na fotele samochodowe szyte na miarę zostały dodatkowo poddane laminacji pianką poliuretanową, dzięki czemu idealnie przylegają do powierzchni, 
   
nie marszczą się i nie odstają. Zastosowanie dodatkowej podszewki pozwala na zabezpieczenie materiału w miejscach najbardziej narażonych na otarcia. Dzięki dodatkowej podszewce, czas eksploatacji pokrowców na fotele samochodowe oferowanych przez www.PokrowceNaMiare.pl znacznie się wydłuża. Wyposażenie samochodu w maty w różnych wariantach, pokrowce dają pewność, że samochód będzie czysty i odpowiednio zadbany w środku przez bardzo długi czas.

Na ochronie tapicerki pojazdu nie należy oszczędzać. Tylko sprawdzone produkty, jak znajdujące się w naszej ofercie pokrowce na fotele do samochodu pozwolą na prawidłową ochronę wnętrza samochodu i komfort kierowcy, pasażerów i naszych zwierzaków.
 
Publikacja promocyjna www.PokrowceNaMiare.pl 
 
(ac)

 
 

 

Lista komentarzy

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Nick:
Treść:
Przepisz kod:
REKLAMA