BEZPŁATNIE ORGANIZUJEMY PROMOCJĘ FIRM KAŻDEJ BRANŻY, STOWARZYSZEŃ, ARTYSTÓW - inkubator@portalpolski.pl

Dorosłe przeszkody w dziecięcym wydaniu. Runmageddon Kraków KIDS i JUNIOR

29.04.2019 / czytano: 359 razy

Dzieci mają głos! I chcą tak jak dorośli podjąć wyzwanie, które będzie dla nich sprawdzianem silnej woli i niezapomnianą przygodą. Tablety, komputery i komórki odchodzą w zapomnienie. Czas na Runmageddon, który w dniach 11.05-12.05 porwie do ekstremalnej zabawy małopolskie maluchy.

REKLAMABłoto, przeszkody i dużo zabawy. Runmageddon Kids i Junior to najlepszy sposób, aby oderwać malucha od elektronicznych gadżetów i zarazić miłością do sportu.
 
W tym sezonie Runmageddon Kids i Junior odbędzie się nad pięknie położonym Zalewem Kryspinów, który stanowi dodatkową atrakcję dla małych biegaczy. Trasa będzie częściowo prowadziła przez plażę a częściowo przez las. Wśród przeszkód znajdą się podbiegi na klify, bieg po plaży czy zjeżdżalnia. Co ważne, mimo, że runmageddonowe atrakcje obejmują przeszkody w wodzie, dzieci nie muszą posiadać umiejętności pływania.
 
Chociaż Runmageddon Kids i Junior dedykowane są młodszym wojownikom to konstrukcje, które będą musieli pokonać są jak najbardziej poważne! Wśród jednych z minimum 10 przygotowanych konstrukcji znajdzie się dziecięca wersja dorosłego Multiriga, ściana i dywan zbudowane z opon czy domek z siatki, po którym dzieci będą musiały się wspiąć. Mali fighterzy będę musieli zmierzyć się także z przeszkodą o nazwie Jama Smoka, na którą składają się ściany z wyciętymi na różnych wysokościach otworami.
 
Profesjonalnie przygotowane przeszkody i opieka wolontariuszy gwarantują bezpieczną przeprawę przez kilometrową trasę w wersji Kids i minimum dwukilometrowy odcinek dla Juniorów. Dodatkowo trasy są tak zbudowane by rodzice również mogli towarzyszyć swoim pociechom podczas biegu, dopingować i robić zdjęcia. Na starcie każdy z biegaczy otrzymuje także pakiet startowy z bandaną, napojem i… dawką pozytywnej energii potrzebnej do przebycia trasy.
 
Aby zapewnić komfort wszystkim małym uczestnikom formuła Kids podzielona jest na 3 grupy wiekowe: 4-5, 6-8 i 9-11 lat. W wersji biegu Junior startuje grupa w przedziale 12-15 lat.
 
Na mecie każdy mały adept ekstremalnych biegów otrzymuje specjalny medal, którym może pochwalić się na podwórku albo pokazać dumnej rodzinie! Runmageddon Kids i Junior to masa zmęczenia, brudnych ubrań i najpiękniejszych wspomnień!
 
Zapisy już ruszyły!
 
Link do zapisów

Lista komentarzy

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Nick:
Treść:
Przepisz kod:
REKLAMA