BEZPŁATNIE ORGANIZUJEMY PROMOCJĘ FIRM KAŻDEJ BRANŻY, STOWARZYSZEŃ, ARTYSTÓW - inkubator@portalpolski.pl

Koncert EDITORS w Teatrze Łaźnia Nowa! Supportuje Balthazar...

24.10.2013 / czytano: 13265 razy


Tych panów w Polsce szerzej przedstawiać nie trzeba. Występowali u nas niejednokrotnie, zarówno w klubach, jak i na dużych festiwalach, za każdym, razem rozpalając swoją muzyką polskich fanów do czerwoności.

Nikt tak pięknie jak oni nie zmieszał w swojej muzyce wpływów Joy Division, Human League, Echo And The Bunnymen, czy R.E.M., by wymienić tylko kilka źródeł inspiracji.

REKLAMAEditors to bez wątpienia jedna z najważniejszych formacji alternatywnych w Wielkiej Brytanii w XXI wieku. Wysoko ceniona. Każda z czterech studyjnych płyt Editors znalazła się na Wyspach w pierwszej dziesiątce notowania albumów, a dwójka – "An End Has A Start", oraz następna w kolejności "In This Light And On This Evening" (z genialnym singlem "Papillon") uplasowały się na pierwszej pozycji na liście UK Charts! Tym razem Editors będą promować w Polsce czwarty krążek, wydany latem 2013 "The Weight Of Your Love", wyprodukowany przez samego Jacquire'a Kinga (m.in. R.E.M., Tom Waits, Kings Of Leon). Pierwszy, jaki grupa nagrała bez Chrisa Urbanowicza, który pożegnał się z nią w 2012 roku. Przybywajcie licznie, nie pożałujecie!EDITORS, Balthazar
Kraków - 29.10.2013 – Teatr Łaźnia Nowa os. Szkolne 25

Otwarcie wejść: 17:30 Start: 19:00

Bilety przedsprzedaż 105zł, w dniu koncertu 120zł
Bilety Vip 150zł (miejsca siedzące, nienumerowane)
Ilość miejsc ograniczona!


Bilety do nabycia:

BILETY KOLEKCJONERSKIE:

Klub Pod Jaszczurami, Rynek Gł. 8
Klub Kwadrat, ul. Skarżyńskiego 1
Metal Shop, ul. Długa 17
Klub Dziekanat, ul. Pędzichów 23
Carton Shop, ul. Floriańska 36
Teatr Łaźnia Nowa, oś.Szkolne 25
Loch Ness Pub, ul. Warszawska 15
Hard Rock Pub, ul Grodzka 34

Bilety z systemu Ticketpro w sieci sklepów: EMPIK, MEDIA MARKT, SATURN w całej Polsce.

Bilety Vip Ticketpro (miejsca wyłącznie siedzące, nienumerowane w obrębie trybuny Teatru Łaźnia Nowa. Trybuna umieszczona jest vis a vis sceny i gwarantuje obejrzenie widowiska w komfortowych warunkach. MIEJSCA NIE SĄ NUMEROWANE! ILOŚĆ MIEJSC JEST MOCNO OGRANICZONA!!)

Kup bilet nie wychodząc z domu: TicketproZespół Editors po czteroletnim milczeniu powrócił na scenę w zmienionym składzie. O tym, że mieli być „tylko” brytyjską odpowiedzią na zespół Interpol wszyscy zdążyli już zapomnieć: „The Back Room”, debiut Editors, otrzymał nominację do Mercury Music Prize, a ich kolejny album, „An End Has a Start”, stał się numerem jeden na UK Album Chart i przyniósł zespołowi nominację do Brit Awards dla najlepszego brytyjskiego zespołu. Także dzięki niezwykle żywiołowym koncertom, Editors stali się jedną z najpopularniejszych grup rockowych na Wyspach.

Po entuzjastycznie przyjętych koncertach na najważniejszych letnich festiwalach, Editors wyruszą jesienią w trasę promującą najnowsze wydawnictwo - płytę "The Weight of Your Love". Chociaż w ich muzyce nadal można usłyszeć echa Joy Division, Tom Smith, lider grupy, twierdzi, że najnowszy materiał zrodził się z miłości muzyków do amerykańskich zespołów. Płyta w całości została nagrana w stolicy country - amerykańskim Nashville, a muzyka w większości została zarejestrowana na żywo.

Oprócz materiału z najnowszego albumu na jesiennych koncertach pewnością nie zabraknie również najpopularniejszych utworów zespołu, takich jak „Munich”, „Smokers Outside the Hospital Doors” czy „Blood”.

(oprac. Bartosz Szarek)


Lista komentarzy

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Nick:
Treść:
Przepisz kod:
REKLAMA