BEZPŁATNIE ORGANIZUJEMY PROMOCJĘ FIRM KAŻDEJ BRANŻY, STOWARZYSZEŃ, ARTYSTÓW - inkubator@portalpolski.pl

Rock'N'Roll non stop w krakowskiej Fabryce. Znamy rozpiskę czasową...

06.03.2014 / czytano: 8032 razy

W ramach „Non Stop Rock'N'Roll Tour” trzy zasłużone załogi dla rodzimego ciężkiego grania – Frontside, Virgin Snatch i Chainsaw – ruszą we wspólną trasę koncertową po Polsce! 13 marca br. grupy zawitają do Krakowa (klub Fabryka), gdzie każda z nich przedstawi swoją wizję dźwięku, z nowymi kawałkami, całkowicie live

REKLAMA

VIRGIN SNATCH (Kraków) Thrash-Metal:
Krakowski Virgin Snatch jak żaden inny polski metalowy zgrabnie połączył thrash metal z death metalem. Kiedyś na basie grał w nim Titus, filar Acid Drinkers. Jego bas słychać na dwóch pierwszych krążkach – „S.U.C.K.” i „Art Of Lying”. Oprócz nich kapela nagrała „In The Name Of Blood” i „Act Of Grace”, zaś na 2014 rok przygotowała piąty album, „We Serve No One”. Nagrany został w zmienionym składzie. Już bez Jacka Hiro (Sceptic), którego zastąpił Paweł Pasek (Decapitated), dołączając do Zielonego (wokal), Grysika (gitary), Jacko (perkusja) i Anioła (gitara basowa). Soczyste partie gitarowe oraz potężny wokal Zielonego, mającego jeden z najlepszych growlingów w Polsce – to znaki szczególne stylu Virgin Snatch. Dawno nie grali trasy po kraju dlatego warto wybrać się na koncerty i przekonać się, w jakiej są formie i jak nowe kawałki sprawdzają się na żywo.
 
https://www.facebook.com/virginsnatch
 
CHAINSAW (Bydgoszcz) Heavy-Metal:
Najwięcej melodii na koncertach usłyszycie dzięki reaktywowanej w 2011 roku świetnej bydgoskiej załodze Chainsaw, która przed laty nagrała jedną z najlepszych polskich płyt w stylistyce klasycznego heavy – „The Journey Into The Heart Of Darkness”. Koncertowali po Europie (gdzie dystrybuowane były ich płyty), supportowali legendarny pierwszy głos Iron Maiden, Paula Di'Anno, grali ze wszystkimi wielkimi polskiej sceny metalowej. Już po reaktywacji w 2011 roku grupa własnym sumptem wydała DVD z koncertem z okazji 15-lecia istnienia, a w 2013 roku przygotowała nowy krążek studyjny "War Of Words". Materiał z niego pochodzący Chainsaw będzie promować na pierwszej od dłuższego czasu trasie koncertowej.
 
https://www.facebook.com/ChainsawPL
 
FRONTSIDE (Sosnowiec) a.d 2014 Hard-Rock:
Wiekowo najstarszy i najbardziej doświadczony w tym zestawie jest Frontside. W 2013 roku kapela świętowała 20-lecie powstania. Deathcore'owcy z Sosnowca dorobili się w tym okresie opinii jednego z najlepszych zespołów śpiewających po polsku. Za swoją twórczość, a konkretnie za album „I odpuść nam nasze winy”, kapela Mariusza „Demona” Dzwonka została nagrodzona Fryderykiem. Na 2014 rok Frontside przygotował siódmy studyjny materiał, „Sprawa jest osobista”. Muzycy zabawili się na nim konwencjami, które w niemałym stopniu miały wpływ na ich artystyczny rozwój i zrobili to w sposób po prostu arcymistrzowski, do tego z lekkim przymrużeniem oka. Jak kapela Demona połączy metalową (i nie tylko) klasykę z albumu „Sprawa jest osobista” z łojeniem z płyt wcześniejszych? Nadarzy się idealna okazja, aby się o tym przekonać podczas koncertów.
 
http://www.frontsiderocks.com/
https://www.facebook.com/frontsideofficial

Rozpiska czasowa:
 
18:00 – drzwi 
18:3019:00 / Animations 
19:2019:55 / Chainsaw 
20:2021:05 / Virgin Snatch 
21:3022:40 / Frontside

 
Frontside, Virgin Snach, Chainsaw, + Animations + Huge CCM
 
Kraków – 13.03.2014 – Klub Fabryka ul. Zabłocie 23
Otwarcie wejść 18:00 start 18:30
Bilety przedsprzedaż 30zł w dniu koncertu 40zł
 
Bilety do nabycia:
 
BILETY KOLEKCJONERSKIE:
 
Klub Pod Jaszczurami, Rynek Gł. 8
Klub Kwadrat, ul. Skarżyńskiego 1
Metal Shop, ul. Długa 17
Klub Dziekanat, ul. Pędzichów 23
Carton Shop, ul. Floriańska 36
Loch Ness Pub, ul. Warszawska 15
Hard Rock Pub, ul Grodzka 42
Galeria Kazimierz ” stoisko TAKT 24″ (poziom 0)
 
Bilety z systemu Ticketpro w sieci sklepów: EMPIKMEDIA MARKTSATURN w całej Polsce.
 
(oprac. Bartosz Szarek)
Fot. materiały promocyjne / Romana Katarzyna Makówka
 
www.TwierdzaWyobrazni.pl

pp12

Lista komentarzy

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Nick:
Treść:
Przepisz kod:
REKLAMA