BEZPŁATNIE ORGANIZUJEMY PROMOCJĘ FIRM KAŻDEJ BRANŻY, STOWARZYSZEŃ, ARTYSTÓW - inkubator@portalpolski.pl

Jeśli dziś sobota, to na krakowskim Targu Pietruszkowym

14.10.2017 / czytano: 524 razy

 
W każdą sobotę na krakowskim Targu Pietruszkowym można zaopatrzyć się w warzywa z ekologicznego gospodarstwa Eko Doniec.

Z roku na rok wzrasta zapotrzebowanie na żywność ekologiczną, bo już coraz więcej ludzi ma dość chemicznie hodowanej i konserwowanej żywności. Potem przewożonej, często wielokrotnie przeładowywanej, przechowywanej miesiącami z wykorzystaniem środków chemicznych. 

REKLAMAAleksandra i Roman Doniec prowadzą gospodarstwo rolne już od 18 lat, a od 7 lat ich gospodarstwo jest objęte prestiżowym certyfikatem ekologicznym PL-EKO-05-002061 przyznanym i corocznie weryfikowanym przez BioCert Małopolska  www.BioCert.pl  - Nasze gospodarstwo oferuje: ziemniaki, marchew, buraki, cebulę, pietruszkę, kapustę, pora, selera, pasternak – wylicza Aleksandra Doniec. – A w okresie letnim: fasolę, cukinię, ogórki. 

Warzywa w tym ekologicznym gospodarstwie są przechowywane w warunkach naturalnych, wypróbowanych od pokoleń – w specjalnie przygotowanej przechowalni oraz w piwnicy, w optymalnej temperaturze, sprzyjającej długotrwałemu przechowywaniu owoców i warzyw, z zachowaniem
ich naturalnych właściwości, prawdziwego smaku, a przede wszystkim witamin. 


Warzywa będą dostępne przez całą zimę, a można
je kupować codziennie na miejscu, w gospodarstwie Aleksandry i Romana Dońców, w pobliżu Miechowa
w Małopolsce.

Natomiast w każdą sobotę można je dostać na Targu Pietruszkowym w Krakowie.


Kontakt e-mail: EkoDoniec
   

(a)

Lista komentarzy

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Nick:
Treść:
Przepisz kod:
REKLAMA