BEZPŁATNIE ORGANIZUJEMY PROMOCJĘ FIRM KAŻDEJ BRANŻY, STOWARZYSZEŃ, ARTYSTÓW - inkubator@portalpolski.pl

Uzyskaj odszkodowanie za szkody po wichurze

13.03.2019 / czytano: 113 razy

W ostatnich dniach w Krakowie mocno wiało. Wiele drzew zostało połamanych lub całkowicie wyrwanych z ziemi. W konsekwencji tych zdarzeń wiele samochodów, budynków lub ogrodzeń również zostało uszkodzonych. W związku z tym informujemy o możliwości uzyskania odszkodowania.

REKLAMAW tym celu należy wypełnić wniosek „Zgłoszenie szkody”, dołączyć wszystkie niezbędne dokumenty wymienione w zgłoszeniu wraz z dokumentację fotograficzną i przesłać na adres e-mail: sekretariat@zzm.krakow.pl lub złożyć go osobiście w sekretariacie Zarządu Zieleni Miejskiej przy ul. Reymonta 20 (stadion Wisły Kraków) wejście LE od ulicy Reymana, pierwsze piętro pok. 72. W przypadku, gdy szkoda nie została zgłoszona do ZZM, jest możliwość powołania się na polisę OC u swojego ubezpieczyciela.
 
Co ważne, odszkodowanie można uzyskać tylko za szkody, które zostały wyrządzone przez drzewa znajdujące się w utrzymaniu Zarządu Zieleni Miejskiej w Krakowie. Jeżeli drzewo było w dobrym stanie fitosanitarnym, a wcześniejsze kontrole nie wykazywały zagrożenia, nie ma podstaw do wypłaty odszkodowania.
 
źródło: krakow.pl

Lista komentarzy

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Nick:
Treść:
Przepisz kod:
REKLAMA


Wideo