BEZPŁATNIE ORGANIZUJEMY PROMOCJĘ FIRM KAŻDEJ BRANŻY, STOWARZYSZEŃ, ARTYSTÓW - inkubator@portalpolski.pl

Czas na łyżwy

20.12.2017 / czytano: 182 razy

Od czwartku, 21 grudnia, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza na lodowisko Tradycyjnie na korzystających z obiektu czekać będzie wiele promocji.

REKLAMALodowisko miejskie, które w tym roku ustawione zostało przy ul. Narutowicza 9, jest gotowe. W tym roku, radomianie będą mieli do dyspozycji ponad 200 par łyżew. W wypożyczalni MOSiR w Radomiu znajdują się łyżwy o zróżnicowanej numeracji. Wzorem poprzednich lat, przez sezon łyżwiarski, lodowisko czynne będzie od godz. 9 do 21. Wejścia na taflę lodowiska odbywać się będą w godzinach 9-13 oraz od 15 do 20. Przerwa techniczna, na poprawę stanu tafli przewidziana będzie w godzinach 14-15. Wówczas nie będzie wejść na lodowisko.
 
Bilet normalny kosztuje7 zł/godz, ulgowy - 5 zł/godz, wypożyczenie łyżew - 6 zł. Bilet grupowy kosztować będzie 3 złote od osoby. Wypożyczenie łyżew dla osób korzystających z biletu grupowego to 3 złote od osoby. Bilet „Rodzinny” (od 3 do 5 osób, w tym min. jedna osoba dorosła) to 13 złotych za 3 osoby, a wejście każdej kolejnej osoby to koszt 3 złote. Warto zwrócić uwagę na to, że bilet czasowy to 60 minut przebywania na lodowisku. Jeśli ktoś będzie chciał zostać dłużej, nie będzie musiał wychodzić, by zakupić nowy bilet. Dodatkowy czas zostanie doliczony automatycznie, a osoba korzystająca z wejścia będzie mogła zapłacić za nie przy wyjściu.
 

Reklama_____________________________________________________________________________________________

Sklep Tradycja Smaku
na osiedlu Wośniki 

Zakupy spożywcze w Radomiu
www.WDomowychCenach.pl
Tel. (w godz. 7-22) 799 - 017 - 561
   
   
radom(at)wdomowychcenach.pl
do domów, biur, warsztatów itp.
  Bezpłatnie przywozimy
______________________________________________________________________________

Do karty abonamentowej, tak jak w poprzednich latach będzie można otrzymać dodatkowe bonusy. Posiadacz karty za 50 złotych otrzyma 10 procent gratis, czyli w sumie 55 złotych do wykorzystania; za kartę 100 złotych -15 procent gratis, czyli w sumie 115 złotych do wykorzystania, a za kartę 250 złotych aż 20 procent gratis, czyli w sumie 300 złotych do wykorzystania.
 
Specjalną ofertę MOSiR przygotował również dla osób korzystających z basenu. W ramach akcji „Z basenu na lodowisko” za każdy zakupiony bilet na basenie Neptun, po przedstawieniu paragonu, będzie można otrzymać 50 procent zniżki na wejście na lodowisko.

Lista komentarzy

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Nick:
Treść:
Przepisz kod:
REKLAMA