BEZPŁATNIE ORGANIZUJEMY PROMOCJĘ FIRM KAŻDEJ BRANŻY, STOWARZYSZEŃ, ARTYSTÓW - inkubator@portalpolski.pl

Nowe wiaty i tablice SDIP

23.12.2017 / czytano: 159 razy

Dziesięć podświetlanych wiat przystankowych z dużymi gablotami na rozkłady jazdy i mapy układu komunikacyjnego stoi już w centrum miasta. Nowe zadaszenie pojawiło się poza tym przy ulicy Witosa. Z kolei na radomskim Południu pojawiły się cztery tablice Systemu Dynamicznej Informacji Pasażerskiej, wyświetlające czasy przyjazdu autobusów.

REKLAMANowe wiaty stanęły już w następujących lokalizacjach: Malczewskiego / Kelles-Krauza, Traugutta / Moniuszki (po obu stronach jezdni), Traugutta / Piłsudskiego, Żeromskiego / Traugutta, Mickiewicza / Katedra, Sienkiewicza / Katedra oraz Witosa / Cmentarz. Pierwsza dziesiątka tych zadaszeń ma z boku albo z tyłu duże podświetlane gabloty na rozkłady jazdy, cenniki biletów, przepisy porządkowe i schematy sieci komunikacji miejskiej. Dostawę i montaż 11 nowych wiat realizowała firma Sopel z Białych Błot. Koszt zadania to około 133 tysiące złotych.
 

Reklama_____________________________________________________________________________________________

Sklep Tradycja Smaku
na osiedlu Wośniki 

Zakupy spożywcze w Radomiu
www.WDomowychCenach.pl
Tel. (w godz. 7-22) 799 - 017 - 561
   
   
radom(at)wdomowychcenach.pl
do domów, biur, warsztatów itp.
  Bezpłatnie przywozimy
______________________________________________________________________________

Wybrane starsze wiaty, bez gablot oraz oświetlenia, zostały przeznaczone do ustawienia w innych miejscach - tam, gdzie zadaszeń dotychczas w ogóle nie było, na przykład przy Sycyńskiej (w pobliżu bloków przy Posłów Greckich) i Paderewskiego (u zbiegu z Sempołowskiej). Wiaty pojawią się również przy Warszawskiej (od Witosa w kierunku centrum miasta).
 
W tym samym czasie na osiedlu Południe pojawiły się nowe tablice Systemu Dynamicznej Informacji Pasażerskiej. Firma R&G Plus z Mielca zainstalowała wyświetlacze na następujących przystankach: Wierzbicka / Warsztatowa, Wierzbicka / Czarnoleska, Czarnoleska / Urszuli i Sycyńska / Helleńska (wszystkie w kierunku Śródmieścia). Wszystko to było możliwe dzięki inicjatywie oraz zaangażowaniu mieszkańców osiedla, którzy zgłosili taki projekt do Budżetu Obywatelskiego 2017, a następnie zagłosowali na niego. Koszt zadania wyniósł ponad 226 tysięcy złotych.

Lista komentarzy

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Nick:
Treść:
Przepisz kod:
REKLAMA