BEZPŁATNIE ORGANIZUJEMY PROMOCJĘ FIRM KAŻDEJ BRANŻY, STOWARZYSZEŃ, ARTYSTÓW - inkubator@portalpolski.pl

Świątecznie w sklepie Tradycja Smaku na Wośnikach

15.12.2017 / czytano: 538 razy

Gorączka przedświątecznych zakupów spożywczych i innych sięga zenitu.

Po co jednak stać w kolejkach do kas w supermarketach, zderzać się koszykami z innymi rozgorączkowanymi klientami i poszukiwać miejsca na przysklepowym parkingu i wytracać czas w korkach ulicznych w godzinach szczytu, skoro łatwo można zamówić dostarczenie zakupów do domu 
www.WDomowychCenach.pl  ze sklepu spożywczego Tradycja Smaku – w całym Radomiu i okolicach.

REKLAMAWłaścicielka coraz bardziej znanego w Radomiu sklepu Tradycja Smaku na przy Wośnickiej prowadzi sklep z powołania i z uwielbienia dla kulinariów przyrządzanych z tradycyjnym smakiem i z najwyższej jakości produktów, jakie nieraz trudno znaleźć na półkach sieciowych supermarketów - stawiających na masowe ilości sprzedawanego asortymentu, a mniej na jakość i tradycję dobrego smaku. - W okresie przedświątecznym corocznie odnotowujemy wzmożony ruch już
od początku grudnia - mówi Małgorzata
Fyda, sprzedawczyni w sklepie
Tradycja Smaku. – Od pierwszych
dni grudnia, jak co roku zwiększa się sprzedaż wędlin i mięs do pieczenia.


Znacząco zwiększa się także sprzedaż kawy i herbat, szczególnie tych smakowych, jak malinowa, czarna porzeczka, różana. Kupowane są także różnego rodzaju masy makowe, bakaliowe, jak i klasyczne - rodzynki, przyprawy do piernika.

Za kilka dni zacznie się szczyt zakupów wędlin.
 - Corocznie w grudniu sprzedaż wędlin i mięsa zwiększa się o jakieś
100 kilogramów
 – dodaje Małgorzata
   
Zakupy można zamawiać z bezpłatnym dostarczaniem do domów 
- w serwisie dla Radomia www.WDomowychCenach.pl
Fyda, sprzedawczyni. - Mniej więcej o jedną trzecią więcej sprzedajemy niż w innych miesiącach. Wśród wędlin największym powodzeniem cieszą się wyroby masarni: Krawczyk, Żyła, Sygocki. 
 
W tych dniach furorę wśród świątecznych klientów robią także figurki czekoladowe w kształcie Mikołaja i inne słodycze na wagę, opakowane świątecznie, wieszane na choinkach dla radości dzieci i oczywiście przez dzieci podkradane z tych choinek. Wspomnienia z lat dzieciństwa... Także masowo są teraz kupowane klasyczne czekolady i bombonierki, jakie zapewne uzupełniają zestaw prezentów pod choinką. 
 
A dodać trzeba, że już coraz więcej osób zamawia dostarczanie zakupów WDomowychCenach.pl  do domu, na terenie Radomia i okolic bezpłatnie dostarczanych o umówionej porze – telefonicznie, nr 799 – 017  - 561 lub mailowo: radom(at)wdomowychcenach.pl 
 

Największym powodzeniem wśród klientów w okresie
świątecznym cieszą się wędliny, zwłaszcza z ekologicznych
hodowli, wytwarzane bez konserwantów 

 
    Po świętach sklep Tradycja Smaku czeka kolejna fala wzmożonych zakupów, bo tylko cztery dni robocze oddzielają święta od Sylwestra i Nowego Roku. - Ale już jesteśmy dobrze przygotowani na te dni, nowe dostawy są już umówione, w dokładnie określonych dniach i godzinach. Niczego nie zabraknie, a zwłaszcza świątecznego nastroju - zapewnia właścicielka sklepu.
- W tym okresie pomiędzy świętami a Sylwestrem klienci zaopatrują się ponownie w wędliny i różne mięsa oraz produkty do sałatek i napoje.

Także w innych miastach, nawet w mniejszych ciągle zwiększają się zamówienia na dostarczanie zakupów
i dań cateringowych do domów klientów, bo coraz więcej osób odkrywa tę wygodę i oszczędność czasu, gdy zakupy zamawiane są telefonicznie lub mailowo – z bezpłatnym dostarczeniem do domu. 
 
Publikacja promocyjna serwisu usługi dostarczania zakupów do domów klientów 
www.WDomowychCenach.pl


 

Lista komentarzy

21-12-2017 22:21 iknhksz napisał:
super sklep, zawsze świeże wędliny i mięsoDodaj komentarz

Nick:
Treść:
Przepisz kod:
REKLAMA