BEZPŁATNIE ORGANIZUJEMY PROMOCJĘ FIRM KAŻDEJ BRANŻY, STOWARZYSZEŃ, ARTYSTÓW - inkubator@portalpolski.pl

Dwumiesięczny areszt za zniszczenie siedmiu samochodów

10.10.2017 / czytano: 120 razy

5 lat pozbawienia wolności grozi 20-latkowi. Mężczyzna został zatrzymany za uszkodzenie siedmiu pojazdów na terenie Targówka i Pragi Północ. 

REKLAMAFunkcjonariusze z komisariatu na Targówku zatrzymali 20-letniego mężczyznę, który uszkodził 5 pojazdów. Za pomocą młotka wybijał w nich szyby. Pomimo licznych próśb ze strony przechodniów i świadków, sprawca zakończył swój przestępczy proceder dopiero w chwili, gdy na miejscu zjawił się patrol policji. 20-latek został zatrzymany w policyjnym areszcie. Mundurowi nie chcąc dopuścić do kolejnych zdarzeń z udziałem zatrzymanego wnioskowali o areszt dla młodego mężczyzny. Zgodnie z decyzją prokuratora sprawca został zwolniony.

Reklama________________________________________________________________________________________________________

Zakupy w Lewiatanie
naprzeciwko pętli
autobusowej Nowodwory

 
 
Tel. (w godz. 6-22) 578 - 017 - 813
 
 
do domów, biur, warsztatów itp.
 
Bezpłatnie
przywozimy

_______________________________________________________
 
Niespełna 4 godziny po opuszczeniu prokuratury 20-latek uszkodził kolejne 2 pojazdy na ul. Namysłowskiej. Mężczyzna został ponownie zatrzymany i tym razem sąd, na wniosek prokuratury, podjął decyzję o zastosowaniu w stosunku do zatrzymanego dwumiesięczny areszt.
 
Swoją przestępczą działalnością naraził pokrzywdzonych kierowców na straty sięgające niemal 15 tys. zł. Mężczyzna przyznał się do uszkodzenia siedmiu pojazdów na terenie Targówka i Pragi Północ. (jkd)

Lista komentarzy

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Nick:
Treść:
Przepisz kod:
REKLAMA