BEZPŁATNIE ORGANIZUJEMY PROMOCJĘ FIRM KAŻDEJ BRANŻY, STOWARZYSZEŃ, ARTYSTÓW - inkubator@portalpolski.pl

Kierowcy mercedesa i audi zatrzymani za jazdę mimo cofniętych uprawnień

06.10.2017 / czytano: 152 razy

Policjanci pełniący służbę na terenie Białołęki, podczas weekendu 30 września - 1 października, zatrzymali dwie osoby, które wsiadły za kierownicę swoich samochodów mimo cofnięcia im uprawnień do kierowania pojazdami. 

REKLAMADo pierwszego zdarzenia doszło ok. godz. 17:30, przy ul. Myśliborskiej. Policjanci z oddziałów prewencji zatrzymali 23-latka, który kierował mercedesem. Podczas kontroli drogowej okazało się, że wobec niego Starostwo Powiatowe w Pułtusku wydało decyzję o cofnięciu uprawnień do kierowania pojazdem.
 
Następnie ok. godz. 18:00, przy ul. Marywilskiej policjanci ruchu drogowego zatrzymali do kontroli 49-letniego mężczyznę, który kierował audi. On także nie mógł okazać się prawem jazdy, gdyż uprawnienia do kierowania pojazdami zostały mu wcześniej cofnięte przez Starostwo Powiatowe w Pruszkowie.

Reklama________________________________________________________________________________________________________

Zakupy w Lewiatanie
naprzeciwko pętli
autobusowej Nowodwory

 
 
Tel. (w godz. 6-22) 578 - 017 - 813
 
 
do domów, biur, warsztatów itp.
 
Bezpłatnie
przywozimy

_______________________________________________________
 
Obie osoby doskonale zdawały sobie sprawę z konsekwencji jakie mogą ponieść za swoje czyny i odpowiedzą za przestępstwo prowadzenia pojazdu mechanicznego po drodze publicznej, w strefie zamieszkania lub w strefie ruchu, nie stosując się do decyzji właściwego organu o cofnięciu uprawnienia do kierowania pojazdami. Może im za to grozić grzywna, kara ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do 2 lat. (jkd)

Lista komentarzy

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Nick:
Treść:
Przepisz kod:
REKLAMA