BEZPŁATNIE ORGANIZUJEMY PROMOCJĘ FIRM KAŻDEJ BRANŻY, STOWARZYSZEŃ, ARTYSTÓW - inkubator@portalpolski.pl

Kontrolowany za wykroczenie, zatrzymany za przestępstwo

11.10.2017 / czytano: 112 razy

48-letni mieszkaniec Warszawy został zatrzymany przez funkcjonariuszy drogówki na terenie Pragi Północ po tym, jak popełnił wykroczenie w ruchu drogowym. Po sprawdzeniu w policyjnej bazie danych wyszło na jaw, że mężczyzna ma cofnięte uprawnienia do kierowania pojazdami.

REKLAMAPolicjanci z drogówki pełniący służbę na terenie Pragi Północ, przy al. Solidarności zauważyli kierującego skodą, który podczas jazdy korzystał z telefonu komórkowego, trzymając w ręku słuchawkę. Funkcjonariusze zatrzymali pojazd do kontroli.
 
W trakcie kontroli okazało się, że kierujący autem mężczyzna nie posiada dokumentów uprawniających go do kierowania pojazdem. Po sprawdzeniu w policyjnej bazie danych wyszło na jaw, że 48-latek popełnił przestępstwo. Funkcjonariusze uzyskali informację, że mężczyzna ma cofnięte uprawnienia do kierowania pojazdami od 3 grudnia 2014 r. 

Reklama________________________________________________________________________________________________________

Zakupy w Lewiatanie
naprzeciwko pętli
autobusowej Nowodwory

 
 
Tel. (w godz. 6-22) 578 - 017 - 813
 
 
do domów, biur, warsztatów itp.
 
Bezpłatnie
przywozimy

_______________________________________________________
 
Kierujący trafił do północnopraskiej komendy, a samochód, którym się poruszał został przekazany synowi. Mężczyzna będzie odpowiadał za kierowanie pojazdem mimo cofnięcia uprawnień, za co grozi grzywna, kara ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2. (jkd)

Lista komentarzy

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Nick:
Treść:
Przepisz kod:
REKLAMA