BEZPŁATNIE ORGANIZUJEMY PROMOCJĘ FIRM KAŻDEJ BRANŻY, STOWARZYSZEŃ, ARTYSTÓW - inkubator@portalpolski.pl

Pięciu zatrzymanych za jazdę na "podwójnym gazie"

06.10.2017 / czytano: 154 razy

Wciąż jeszcze nie do wszystkich docierają tragiczne statystyki wypadków drogowych, których sprawcami są pijani kierowcy. W weekend 30 września-1 października w ręce policjantów wpadło pięciu kierowców na "podwójnym gazie". 

REKLAMAOk. godz. 1:20, przy ul. M. Ogińskiego funkcjonariusze patrolówki z Chodeckiej zatrzymali do kontroli drogowej kierowcę renault. Policjant, który sprawdzał dokumenty uprawniające do kierowania pojazdami, wyczuł od 39-letniego mężczyzny mocną woń alkoholu. Badanie alkomatem wykazało, że kierujący był nietrzeźwy. Miał blisko 0,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.
 
Do kolejnego zatrzymania nietrzeźwego kierowcy doszło ok. godz. 7:15, przy ul. Radzymińskiej, gdzie został zatrzymany obywatel Ukrainy kierujący samochodem marki Ford. I w jego przypadku badanie alkomatem potwierdziło podejrzenia mundurowych z Targówka. 34-latek miał w organizmie ponad 1,5 promila alkoholu.
 
Stołeczni policjanci ruchu drogowego ok. godz. 22:00 zauważyli jadącego ul. Kobiałka volkswagena. Postanowili skontrolować auto. Niemal od razu wyczuli od kierowcy woń alkoholu. Badanie wykazało w organizmie 30-letniego mężczyzny blisko 2,7 promila alkoholu.

Reklama________________________________________________________________________________________________________

Zakupy w Lewiatanie
naprzeciwko pętli
autobusowej Nowodwory

 
 
Tel. (w godz. 6-22) 578 - 017 - 813
 
 
do domów, biur, warsztatów itp.
 
Bezpłatnie
przywozimy

_______________________________________________________
 
O godz. 6:10, do komisariatu na Białołęce przybył 58-letni mężczyzna w celu złożenia zawiadomienia.  Dyżurny niezwłocznie poddał mężczyznę badaniu na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu. Okazało się bowiem, że mężczyzna przyjechał na parking jednostki fordem, mając w organizmie blisko 1,3 promila alkoholu.
 
Niespełna dwie godziny później policjanci z drogówki przy ul. Płochocińskiej zatrzymali kolejnego nietrzeźwego kierowcę alfy romeo. 40-latek miał 0.6 promila w wydychanym powietrzu.
 
Za swoje nieodpowiedzialne zachowanie mężczyźni odpowiedzą przed sądem. Za to przestępstwo grozi im do 2 lat pozbawienia wolności. (jkd)

Lista komentarzy

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Nick:
Treść:
Przepisz kod:
REKLAMA