BEZPŁATNIE ORGANIZUJEMY PROMOCJĘ FIRM KAŻDEJ BRANŻY, STOWARZYSZEŃ, ARTYSTÓW - inkubator@portalpolski.pl

Trzech nieletnich ujętych na kradzieży wódki

06.10.2017 / czytano: 149 razy

Dwóch 16-latków i 17-latek odpowie przed sądem za kradzież butelki wódki. Młodzi mężczyźni zostali zatrzymani w jednym z marketów na terenie Pragi Północ. Wpadli na gorącym uczynku, kiedy próbowali przejść poza linię kas z ukrytym towarem. 

REKLAMAPolicjanci z Pragi Północ udali się do jednego z marketów, gdzie miała miejsce kradzież sklepowa. Po przybyciu ustalili szczegóły zdarzenia. Okazało się, że sprawcami  kradzieży byli: 17-latek i dwóch 16-latków. Jak wynikało z relacji pracownika sklepu, młodzi mężczyźni zachowywali się bardzo podejrzanie. Jeden z nieletnich do plecaka spakował litrową butelkę wódki, a potem chciał opuścić sklep nie płacąc za towar. Całe zdarzenie zostało zarejestrowane przez kamery monitoringu.

Reklama________________________________________________________________________________________________________

Zakupy w Lewiatanie
naprzeciwko pętli
autobusowej Nowodwory

 
 
Tel. (w godz. 6-22) 578 - 017 - 813
 
 
do domów, biur, warsztatów itp.
 
Bezpłatnie
przywozimy

_______________________________________________________
 
Ochroniarz obserwujący ich poczynania, od razu wezwał policjantów z miejscowej komendy. Nieuczciwi klienci zostali ujęci przez pracowników ochrony i przekazani policjantom. Mundurowi, którzy przyjechali do marketu zatrzymali sprawców kradzieży i przewieźli do komendy przy ul. Jagiellońskiej, skąd odebrali ich rodzice. Wkrótce ich sprawą zajmie się sąd. (jkd)

Lista komentarzy

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Nick:
Treść:
Przepisz kod:
REKLAMA