BEZPŁATNIE ORGANIZUJEMY PROMOCJĘ FIRM KAŻDEJ BRANŻY, STOWARZYSZEŃ, ARTYSTÓW - inkubator@portalpolski.pl

Warszawska kwiaciarnia na dobre i złe okoliczności

30.09.2016 / czytano: 1674 razy


Coraz więcej klientów zamawia dostarczanie kwiatów na dobre i złe okoliczności, bo na oświadczyny, imieniny, jubileusze, uroczystości rodzinne i firmowe, ale życie niesie także te przykre okoliczności, pogrzebowe, kiedy trudno o poświęcanie czasu na bieganie po sklepach.

Lepiej telefonicznie lub e-mail zamówić potrzebne kwiaty, wiązanki lub wieńce, z dostawą na miejsce uroczystości.

REKLAMAZwiększa się sprzedaż kwiaciarni Kwiaty i Dostawa, dostarczającej kwiaty w całej Warszawie i do okolicznych miast i miejscowości.  - Kompozycje z żywych kwiatów lub kwiatów doniczkowych umieszczone mogą być w naturalnych koszach wiklinowych, rattanowych lub dobranych do uroku wybranych gatunków kwiatów, naczyniach
– oferuje Hanna Węgier z kwiaciarni Kwiaty i Dostawa. - Posiadamy duży wybór koszy, donic, osłon od producentów polskich i importowanych z Azji.
 
Klienci szczególnie chętnie zamawiają kwiaty w koszach, bo zaletą takich kompozycji, poza niezaprzeczalnym pięknem, jest zwiększona żywotność kwiatów i wygoda osoby obdarowanej w ustawieniu prezentu. – Dbamy o piękno takich prezentów, dlatego kosze kwiatowe zapełniamy
obfitymi ilościami kwiatów, na tym
 

www.kwiatyidostawa.warszawa.pl

nie oszczędzamy, kosz musi być zachwycający, mimo dostępnej ceny – zapewnia Hanna Węgier. - A dobre, markowe czekoladki mogą być miłym uzupełnieniem do kosza z kwiatami.

Kwiaciarnia Kwiaty i Dostawa dostarcza zamówienia pod wskazany adres własnym transportem, a po ustaleniach telefonicznych dostarcza bezpośrednio na  miejsce ceremonii.
 
Więcej: 
www.kwiatyidostawa.warszawa.pl

Kontakt tel. 22  225 27 65  lub  730 419 319, e-mail: kontakt(at)kwiatyidostawa.warszawa.pl

 
 

Lista komentarzy

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Nick:
Treść:
Przepisz kod:
REKLAMA