BEZPŁATNIE ORGANIZUJEMY PROMOCJĘ FIRM KAŻDEJ BRANŻY, STOWARZYSZEŃ, ARTYSTÓW - inkubator@portalpolski.pl

Motolotnie zawładną łomżyńskim niebem

09.09.2017 / czytano: 98 razy

W sobotę i niedzielę odbędą się XVIII Mikrolotowe Mistrzostwa Podlaskiego KONTAKTY 2017. Do Łomży zjadą medaliści mistrzostw świata i Europy. W programie przewidziano również zawody dla dzieci "Najdłuższy lot", konkurs fotograficzny. Każdy będzie mógł wygrać lot motolotnią.

REKLAMAMistrzostwa odbędą się na lądowisku nad Narwią między mostami w Łomży (zjazd mostem Hubala). Oficjalne rozpoczęcie zawodów zaplanowano na sobotę 8 września (godz. 13), jednak już w  przededniu przed zachodem słońca Łomża przeżyje prawdziwy "nalot" paralotni, motolotni, samolotów, i wiatrakowców.

Zawody odbywają się pod honorowym patronatem Marszałka Województwa Podlaskiego, Prezydenta Łomży oraz Wójta Gminy Piątnica.

PROGRAM:

- 9 września (godz. 13.00) – oficjalne otwarcie, prezentacja pilotów i ich maszyn, od 13.30 do 18.00 widowiskowe konkurencje paralotniowe i motolotniowe zwieńczone porywającą niespodzianką

- 10 września (od 10.00 do 13.30) – Mistrzostwa Polski w Przelocie przez Bramkę, paralotniowy slalom z pylonami; godz. 14.30 oficjalne zakończenie, dekoracja zwycięzców.

pp12

Lista komentarzy

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Nick:
Treść:
Przepisz kod:
REKLAMA