BEZPŁATNIE ORGANIZUJEMY PROMOCJĘ FIRM KAŻDEJ BRANŻY, STOWARZYSZEŃ, ARTYSTÓW - inkubator@portalpolski.pl

Teatr Lalki i Aktora rozpoczyna jubileuszowy sezon

21.09.2017 / czytano: 137 razy

Teatr Lalki i Aktora w Łomży rozpoczyna 30 sezon artystyczny. W najbliższy weekend z okazji jubileuszu zaplanowano szereg wydarzeń, którego kulminacyjnym momentem będzie premiera „Procesu” Franza Kafki.

REKLAMA22 września o godzinie 17.00 w Galerii pod Arkadami odbędzie się wernisaż „Sztuka wyobraźni” poświęcony 30-letniej historii łomżyńskiego teatru.
Wieczór jubileuszowy rozpocznie się w sobotę 23 września o godzinie 18.00 na scenie teatru. Zainauguruje go premiera „Procesu” Franza Kafki w adaptacji i reżyserii Jarosława Antoniuka. Muzykę do spektaklu napisał Zbigniew Krzywański, scenografię zaprojektował Jarosław Perszko, autorką kostiumów i lalek jest Eva Farkašova. W realizacji obejrzeć będzie można cały, ośmioosobowy, zespół aktorski teatru, zaś główną rolę zagra debiutant Michał Kucharski – student wrocławskiej PWST.
Ostatniego dnia teatralnego święta na scenie teatru o godzinie 17.00 wystąpi z recitalem Tamara Kalinowska – artystka „Piwnicy pod Baranami”, której koncert poprzedzą piosenki Bogdana Szczepańskiego w wykonaniu łomżyńskich aktorów.

pp12

Lista komentarzy

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Nick:
Treść:
Przepisz kod:
REKLAMA