BEZPŁATNIE ORGANIZUJEMY PROMOCJĘ FIRM KAŻDEJ BRANŻY, STOWARZYSZEŃ, ARTYSTÓW - inkubator@portalpolski.pl

SEPSIS na wspólnym koncercie z KRZAK EXPERIENCE!

26.09.2013 / czytano: 15874 razy

Zespół SEPSIS, który przed wakacjami wydał debiutancki album zatytułowany “Fear Of Freedom” za pośrednictwem niemieckiej wytwórni Legacy Records, rozpoczyna promocję koncertową. Zespół wystąpi jesienią w Piekarach Śląskich (“Andaluzja”) wraz z Krzak Experience (projekcie, w którym 3 muzycy Sepsis biorą udział)

REKLAMAProjekt Krzak Experience będzie można też zobaczyć na żywo dwa tygodnie później 26 października w Katowicach na Festiwalu Gitary Elektrycznej.

Płyta Sepsis “Fear Of Freedom” została nagrana w białostockim studio Hertz pod okiem braci Wiesławskich, znanych m.in z produkcji Behemoth czy Vader. Za projekt graficzny odpowiada studio Mindcreations.

Na album trafiło 8 rozbudowanych kompozycji w klimacie progresywnego heavy metalu, które sam zespół określa jako nawiązanie do geniuszu Chucka Schuldinera, a szczególnie jego działalności pod szyldem Control Denied.Oto pełna tracklista płyty:

1. Suspended Progress
2. Fear of Freedom
3. Towards Death
4. Eternal Wanderer
5. Existence in Possession
6. Personality Reflection
7. Unconscious Being
8. Identity


Cały materiał można posłuchać na stronie magazynu Violence Online pod adresem:

http://www.violence-online.pl/newsy/sepsis-odsluch-nowej-plyty-tylko-na-violence-online/

Tak wydanie upragnionej debiutanckiej płyty komentuje Rafał Cioroń, perkusista Sepsis:

"Płyta "Fear of Freedom" to długo oczekiwane wydawnictwo zarówno dla nas jak i dla naszych fanów. To rozrachunek nas samych z okresu ostatnich kilkunastu lat, pokazuje nasz charakter i upór do osiągnięcia ostatecznego celu, czyli zebrania tych dźwięków w całość i stworzenie wielowymiarowej muzyki, która najpierw musiała zadowolić nas samych, a później trafić do reszty świata. Muzyka, która znalazła się na naszej płycie to niczym nieskrępowana ekspresja płynąca prosto z naszych serc, ponieważ zawsze tworząc dźwięki, staramy się być szczerzy w tym, co robimy. Album ten na pewno przeznaczony jest dla osób lubujących się w ambitnych rozbudowanych muzycznych formach, który można polecić zarówno fanom Control Denied, Pain of Salvation, Dream Theater jak i Megadeth czy nawet Iron Maiden".

Zespół Sepsis wziął udział w wyjątkowym projekcie Krzak Experience, gdzie tradycyjny blues miesza się z nowocześnie i potężnie brzmiącym metalem, czego owocem jest nagrany mocny album i pełen wzajemnych inspiracji, wydany 11.03.2013 nakładem Metal Mind Productions.12.10.2013
KRZAK EXPERIENCE + SEPSIS
Piekary Śląskie, Ośrodek Kultury “Andaluzja”
start 19:00
bilety 30/40 zł


Więcej informacji:

www.facebook.com/sepsispl
www.sepsis.com.pl

(oprac. Bartosz Szarek)

pp12

Galeria zdjęć

Lista komentarzy

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Nick:
Treść:
Przepisz kod:
REKLAMA