BEZPŁATNIE ORGANIZUJEMY PROMOCJĘ FIRM KAŻDEJ BRANŻY, STOWARZYSZEŃ, ARTYSTÓW - inkubator@portalpolski.pl

Droga do szkoły ma być bezpieczna

06.10.2017 / czytano: 162 razy

Kilkuset pierwszoklasistów ze wszystkich szkół podstawowych w gm. Starogard Gdański uczestniczyło w spotkaniach z policjantami w ramach akcji "Bezpieczna droga do szkoły". 

REKLAMAOd początku nowego roku szkolnego policjanci zajmujący się profilaktyką społeczną ze starogardzkiej komendy uczestniczyli w pogadankach zorganizowanych w ramach akcji "Bezpieczna droga do szkoły". Przedsięwzięciem tym objęci zostali pierwszoklasiści wszystkich szkół podstawowych w gm. Starogard Gdański. W trakcie spotkań z uczniami, którzy dopiero rozpoczęli swoją szkolną edukację, funkcjonariusze omówili zagrożenia jakie mogą wystąpić w czasie drogi do szkoły i powrotu do domu. Dzięki prelekcji dzieci dowiedziały się jak bezpiecznie poruszać się po drodze oraz w jaki sposób postępować w kontakcie z osobą obcą czy agresywnym psem. Wspólne spotkania z uczniami były doskonałą okazją do przybliżenia zawodu policjanta oraz przekazania informacji o tym jak ważna jest dbałość o własne bezpieczeństwo.

Reklama                                                                                                                                                                                 
Zakupy w
Starogardzie Gdańskim
 
 
Tel. (w godz. 6-22) 793 - 793 - 785
 
 
do domów, biur, warsztatów itp.
  Bezpłatnie przywozimy
______________________________________________________
 
Aby dzieci były bardziej widoczne na drodze, a tym samym bezpieczne, każde z nich otrzymało od funkcjonariuszy odblaskową kamizelkę, której zakup sfinansował Urząd Gminy w Starogardzie Gdańskim. (jkd)

Lista komentarzy

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Nick:
Treść:
Przepisz kod:
REKLAMA