BEZPŁATNIE ORGANIZUJEMY PROMOCJĘ FIRM KAŻDEJ BRANŻY, STOWARZYSZEŃ, ARTYSTÓW - inkubator@portalpolski.pl

Przedszkolaki z "Modraczka" z wizytą w komendzie

06.10.2017 / czytano: 169 razy

27 września starogardzką komendę policji odwiedziły 5-latki z Miejskiego Przedszkola Publicznego nr 6 w Starogardzie Gdańskim. Dzieci zapoznawały się ze specyfiką pracy policji oraz zwiedzały jednostkę.

REKLAMA27 września starogardzcy policjanci gościli w progach swojej komendy wychowanków z przedszkola Modraczek". W trakcie wizyty dzieci zwiedziły budynek komendy oraz dowiedziały się jak wygląda codzienna służba mundurowych. Policjanci pokazali swoim gościom strzelnicę, lustro weneckie, niebieski pokój oraz siłownię.
 
To niecodzienne spotkanie było doskonałą okazją do przypomnienia podstawowych zasad bezpiecznego poruszania się po drogach i bezpiecznej zabawy. Największą atrakcją dla dzieci okazało się wykonanie daktyloskopii oraz pokazanie, w jaki sposób policjanci zabezpieczają pozostawione przez przestępców ślady kryminalistyczne.

Reklama                                                                                                                                                                                 
Zakupy w
Starogardzie Gdańskim
 
 
Tel. (w godz. 6-22) 793 - 793 - 785
 
 
do domów, biur, warsztatów itp.
  Bezpłatnie przywozimy
______________________________________________________
 
Na zakończenie każde dziecko mogło wczuć się w rolę policjanta i zasiąść za kierownicą policyjnego samochodu oraz usłyszeć sygnały dźwiękowe, co wzbudziło najwięcej emocji. Przebiegające w miłej atmosferze spotkanie zostało uwieńczone mnóstwem ciekawych pytań. (jkd)

Lista komentarzy

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Nick:
Treść:
Przepisz kod:
REKLAMA