BEZPŁATNIE ORGANIZUJEMY PROMOCJĘ FIRM KAŻDEJ BRANŻY, STOWARZYSZEŃ, ARTYSTÓW - inkubator@portalpolski.pl

Przyjdź, posłuchaj, przebadaj się. Z rakiem nie ma żartów

06.10.2017 / czytano: 184 razy

7 października Stowarzyszenie Można Inaczej, Medpharma oraz wolontariusze Polpharmy zapraszają na konferencję pt. "Wyprzedźmy nowotwory - wyścig po świadomą profilaktykę. 

REKLAMASpotkanie "Wyprzedźmy nowotwory - wyścig po świadomą profilaktykę" odbędzie się 7 października, w godz. 10:00-16:00 w audytorium Polpharmy w Starogardzie Gdańskim. W konferencji udział może wziąć każdy. Wstęp jest wolny, ale liczba miejsc ograniczona. Dlatego warto zarezerwować sobie ten czas i zgłosić swój udział pod adresem https://goo.gl/forms/msxQI1R6DHE3Qwv42. 
 
Celem spotkania jest zwiększenie świadomości społecznej na temat znaczenia profilaktyki zapobiegania nowotworom. Będzie to wyjątkowa okazja do przebadania się, wysłuchania wykładów i porozmawiania ze specjalistami oraz osobami doświadczonymi chorobą nowotworową. Prelegenci podczas konferencji powiedzą dlaczego warto się badać, jak często trzeba to robić, jak nasze przekonania i stres wpływają na życie oraz co trzeba zrobić, aby wygrać walkę z rakiem. Będzie też mowa o tym, jak zdecydowanie mówić NIE nowotworom u dzieci.

Reklama                                                                                                                                                                                 
Zakupy w
Starogardzie Gdańskim
 
 
Tel. (w godz. 6-22) 793 - 793 - 785
 
 
do domów, biur, warsztatów itp.
  Bezpłatnie przywozimy
______________________________________________________
 
Na stoisku Medpharmy będzie można zbadać: poziom glukozy, BMI i ciśnienie. Dietetyk doradzi jak zadbać o zdrowe odżywianie, a Amazonki chętnie podzielą się swoim doświadczeniem z innymi. Każdy uczestnik konferencji otrzyma 15 % rabatu na pakiety badań profilaktycznych, dostępnych w ofercie NZOZ Medpharma. (jkd)

Lista komentarzy

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Nick:
Treść:
Przepisz kod:
REKLAMA