BEZPŁATNIE ORGANIZUJEMY PROMOCJĘ FIRM KAŻDEJ BRANŻY, STOWARZYSZEŃ, ARTYSTÓW - inkubator@portalpolski.pl

Architektour 2019

18.04.2019 / czytano: 156 razy

Miasto Kalisz razem z Fundacją „Na Dużą Skalę” organizują w maju warsztaty Architektour 2019. W ich ramach do naszego miasta przyjedzie 120 studentów architektury

REKLAMAOprócz studentów, podczas Architektour 2019  miasto odwiedzą doświadczeni na polu architektury tutorzy, którzy będą sprawować merytoryczną opiekę nad tworzeniem poszczególnych koncepcji. Są m.in. Aleksander Dynarek - malarz, rysownik i asystent w pracowni komputerowego wspomagania projektowania na Wydziale Wzornictwa i Architektury Wnętrz łódzkiej ASP, Oskar Grąbczewski - prowadzi pracownię Grąbczewscy Architekci, jest laureatem ponad 50 nagród i wyróżnień w przeglądach architektonicznych oraz Aleksander Krajewski - architekt, współzałożyciel Fundacji Napraw Sobie Miasto, członek zarządu katowickiego oddziału SARP, od lat zaangażowany w poprawę jakości życia poprzez rewitalizację, partycypację i zrównoważony transport.

Warsztaty to także wiele wydarzeń, w których wziąć mogą udział sami mieszkańcy Kalisza. W ramach Architektour 2019 planowane są otwarte wykłady i debaty na temat przestrzeni miejskiej.

Do udziału w projekcie zaproszono także firmy, które są szczególnie istotne dla rozwoju przeznaczonych do opracowania obszarów czyli Colian Holding S.A., Teknia Automotiv i  Wistil Spółka Akcyjna.

Reklama_________________________________________________________________________________________________________


 
 
   

Kliknij:

_______________________________________________________________________________________________________

pp12

Lista komentarzy

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Nick:
Treść:
Przepisz kod:
REKLAMA