BEZPŁATNIE ORGANIZUJEMY PROMOCJĘ FIRM KAŻDEJ BRANŻY, STOWARZYSZEŃ, ARTYSTÓW - inkubator@portalpolski.pl

Miasteczko Europa

06.05.2019 / czytano: 76 razy

9 maja świętować będziemy Dzień Unii Europejskiej. Z tej okazji odbędzie się piknik „Miasteczko Europa” Aglomeracji Kalisko-Ostrowskiej.

REKLAMAPiknik miejski integrujący mieszkańców Aglomeracji Kalisko-Ostrowskiej, ma poprzez dobrą zabawę i liczne atrakcje uświadomić społeczeństwu  jakie korzyści czerpią oni z obecności Polski w Unii Europejskiej.

Podczas imprezy będzie też do spróbowania świeżych i ekologicznych smakołyków, obejrzeć pokaz tańców narodowych i jedną z największych flag unijnych w Europie oraz wziąć udział w konkursach na temat Unii Europejskiej.

Przy tej okazji Stowarzyszenie Aglomeracja Kalisko-Ostrowska zaprezentuje w jaki sposób pozyskuje fundusze europejskie i koordynuje zadania w ramach m.in. Zintegrowanych Inwestycji Terytorialnych w ramach strategii ZIT dla aglomeracji, rozwoju społeczno-gospodarczego i infrastrukturalno-środowiskowego. Będzie można się również dowiedzieć jak przez 15 lat zmieniły się gminy, należące do Aglomeracji Kalisko-Ostrowskiej.

Organizatorami pikniku są Biuro Stowarzyszenia Aglomeracja Kalisko-Ostrowska przy współudziale Ośrodka Sportu, Rekreacji i Rehabilitacji w Kaliszu oraz Wydziału Kultury i Sztuki, Sportu i Rekreacji kaliskiego magistratu.

Patronat honorowy nad wydarzeniem objęli Krystian Kinastowski – prezydent Kalisza i prezes Stowarzyszenia Aglomeracja Kalisko-Ostrowska oraz Andżelika Możdżanowska -  Sekretarz Stanu Ministerstwa Inwestycji i Rozwoju i Pełnomocnik  Rządu ds. Małych i Średnich Przedsiębiorstw.

Wydarzenia z „Miasteczka Europa” będą transmitowane przez Telewizję Polską S.A. i Multimedia Polska S.A.

Reklama_________________________________________________________________________________________________________

 
 
   

Kliknij:

______________________________________________________________________________________________________

pp12

Lista komentarzy

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Nick:
Treść:
Przepisz kod:
REKLAMA