BEZPŁATNIE ORGANIZUJEMY PROMOCJĘ FIRM KAŻDEJ BRANŻY, STOWARZYSZEŃ, ARTYSTÓW - inkubator@portalpolski.pl

Wykłady w ramach Światowej Konferencji Zdrowia Publicznego

11.06.2019 / czytano: 84 razy

W Centrum Dydaktyczne Badań Kół Zębatych trwają wykłady w ramach Światowej Konferencji Zdrowia Publicznego. Dotyczą one walki z tytoniem, wpływu używek na schorzenia kardiologiczne i budowania zdrowej społeczności.

REKLAMASwój punkt widzenia w materii szeroko pojętego, zdrowego trybu życia przedstawili naukowcy z wiodących uczelni Stanów Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, Litwy, Ukrainy, Włoch, Norwegii i Polski. Swój wykład wygłosił również prezydent Krystian Kinastowski.

Włodarz Kalisza w swojej prezentacji mówił o specyfice naszego miasta, jego historii oraz dziejach rozwoju szpitalnictwa w mieście i regionie. Wspomniał także o dostępności do usług medycznych - liczbie i specjalizacji szpitali i przychodni, aptek. Omówił również realizowane przez samorząd zadania z zakresu ochrony zdrowia: programy profilaktyczne i działania z zakresu promocji zdrowego, aktywnego trybu życia.

Wieczorem w Sali Recepcyjnej ratusza uczestnicy sympozjum – naukowcy i samorządowcy – oraz przedstawiciele jednej z kaliskich rodzin podpiszą Deklarację Zdrowej Rodziny.

Reklama_________________________________________________________________________________________________________


 
 
   

Kliknij:

__________________________________________________________________________________________________________

pp12

Lista komentarzy

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Nick:
Treść:
Przepisz kod:
REKLAMA