BEZPŁATNIE ORGANIZUJEMY PROMOCJĘ FIRM KAŻDEJ BRANŻY, STOWARZYSZEŃ, ARTYSTÓW - inkubator@portalpolski.pl

Kolejne umowy podpisane!

14.12.2017 / czytano: 201 razy

Umowa na dostawę wyposażenia autobusów komunikacji miejskiej oraz na dostawę stacji ładowania w ramach Zintegrowanego Systemu Niskoemisyjnego Transportu Publicznego w Zielonej Górze podpisana. 

REKLAMAPrzedmiotem zamowienia jest wyposażenie do autobusów komunikacji miejskiej w Zielonej Górze do: 47 nowych autobusów 12 m (Solo) z napędem elektrycznym i 17 autobusów 18 m (przegubowych) z silnikiem Disla oraz dostarczenie i wymiana wyposażenia w 10 autobusach 12 m (Solo) i w 3 autobusach 18 m (przegubowych). Wybranym wykonawcą jest firma M&G z Mielca. Termin wykonania prac ustalono na 31.08.2018 r.

Równocześnie podpisano umowę na dostawę, montaż i uruchomienie systemów ładowania autobusów elektrycznym prądem stałym, o mocy wyjściowym 400 kW na pętlach autobusowych. Zamówiono również dostawę, montaż i uruchomienie podobnych zestawów o mocy wyjściowej regulowanej 40-80 kW oraz stacji ładowania o mocy 400 kW na terenie Zajedni MZK. Objęcię kompletnym systemem telemetrycznym wszystkich stacji ładowania i 47 autobusów elektrycznych przewidzianych do dostarczenia zostanie objęte odrębnym postępowaniem. 

pp12

Lista komentarzy

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Nick:
Treść:
Przepisz kod:
REKLAMA