BEZPŁATNIE ORGANIZUJEMY PROMOCJĘ FIRM KAŻDEJ BRANŻY, STOWARZYSZEŃ, ARTYSTÓW - inkubator@portalpolski.pl

15 rocznica śmierci księżnej Diany Spencer

31.08.2012 / czytano: 2121 razy

Dziś mija 15. rocznica śmierci księżnej Walii Diany Spencer. Lady Di zginęła w wypadku samochodowym w Paryżu 31 sierpnia 1997 . 

REKLAMADo wypadku doszło w późnych godzinach nocnych. Samochód, którym Lady Diana uciekała przed paparazzi uderzył w ścianę tunelu.

Kierowca samochodu i pasażer- przyjaciel Diany Dodi- zmarli na miejscu.36 –letnia wówczas  Lady Di kilka godzin później w szpitalu. Osierociła dwóch synów: księcia Wiliama i Harrego.

Wiadomość o śmierci uwielbianej przez miliony ludzi  Lady Diany spadła jak grom z jasnego nieba pogrążając w żałobie cały świat.
Do dziś okoliczności śmierci Lady Diany Spencer są przyczyna wielu spekulacji.Życie nie rozpieszczało Diany Spencer. Poświęcając się pomocy potrzebującym  przeżywała osobisty dramat.

Po bajkowym ślubie z następcą brytyjskiego tronu księciem Karolem i urodzeniu dwóch synów przyszedł czas na wielkie życiowe rozczarowania. Romans męża, później głośny rozwód i tragiczna śmierć.Księżna Diana była nazywana Królową ludzkich serc. Bezpretensjonalna, pełna ciepła i osobistego uroku zaskarbiła sobie miłość milionów ludzi. Po rozwodzie z księciem Karolem poświęciła się działalności charytatywnej. Była ulubienicą tłumów i mediów.

Zginęła uciekając przed ścigającymi ją paparazzi. Gdyby nie tragiczny wypadek w Paryżu dziś Lady Di miałaby 51 lat.

(am)
 

pp12

Lista komentarzy

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Nick:
Treść:
Przepisz kod:
REKLAMA