BEZPŁATNIE ORGANIZUJEMY PROMOCJĘ FIRM KAŻDEJ BRANŻY, STOWARZYSZEŃ, ARTYSTÓW - inkubator@portalpolski.pl

Agencja nieruchomości Warszawa Wola i szybka sprzedaż mieszkania

15.04.2023 / czytano: 2015 razy


   
Szybka sprzedaż mieszkania z Woli to cel dla wielu osób.

Postanowiliśmy wyjaśnić, kiedy możliwe jest zrealizowanie takiej szybkiej sprzedaży lokum. 
 

REKLAMASzybka sprzedaż mieszkania Wola - jak działa?

Wola to dzielnica, która w ciągu ostatnich 30 lat mocno zmieniła swoje oblicze.
W czasach PRL-u mocno dawał o sobie znać jej przemysłowy charakter, który był mocno odczuwalny już na początku minionego stulecia.

Obecnie Wola to już zupełnie inna część Warszawy pod względem zabudowy i funkcji. Chodzi nie tylko o transformację kawałka zachodniej Woli (tzw. obszaru City Centre West) w duże centrum biznesowo-biurowe. Reszta Woli również pięknieje dzięki inwestycjom deweloperów i renowacji starszych budynków. Ta sytuacja w połączeniu z bardzo dobrą infrastrukturą oraz bliskością Śródmieścia tłumaczy, dlaczego Wola to jedna z najpopularniejszych warszawskich dzielnic pod względem liczby transakcji. Wspomniana popularność Woli nie oznacza jednak, że szybka sprzedaż mieszkania z tej dzielnicy będzie łatwa.

W naszym artykule wyjaśniamy, dlaczego szybka sprzedaż mieszkania z Woli to zadanie przede wszystkim dla bardzo dobrej agencji nieruchomości Warszawa.   

 

Wola jest popularna, ale niestety metrażowo kosztowna 

Poszczególne części dzielnicy Wola mocno się od siebie różnią, co potwierdza przykład dotyczący np. odległych Odolan oraz Mirowa lub Nowolipek. Nie zmienia to jednak faktu, że w niemal wszystkich częściach opisywanej dzielnicy widoczne jest spore zainteresowanie używanymi mieszkaniami. Mieszkania na sprzedaż z Woli są częstym elementem warszawskiej oferty. Potwierdzają to dane firmy Unirepo z marca 2023 roku.

Wtedy na terenie Woli było dostępnych 1301 mieszkań na sprzedaż z największych portali ogłoszeniowych. Mowa o ofertach aktualizowanych w ciągu poprzednich 30 dni. Podobnie jak w przypadku innych dzielnic Warszawy, tylko kilkanaście procent ofert wystawili na portalach sami właściciele nieruchomości. To potwierdza fakt, że sprzedaż mieszkania Wola coraz częściej stanowi zadanie dla agencji nieruchomości. 

Gdyby szybka sprzedaż mieszkania z Woli była łatwiejsza, właściciele prawdopodobnie częściej radziliby sobie bez pomocy agencji nieruchomości. Praktyka pokazuje jednak, że szybka sprzedaż mieszkania z Woli to spore wyzwanie ze względu na dużą liczbę konkurencyjnych ofert. W marcu 2023 r. więcej propozycji sprzedaży mieszkania z drugiej ręki było dostępnych tylko na terenie Śródmieścia oraz Mokotowa.

Nie można też zapominać, że typowe mieszkanie na sprzedaż z Woli kosztuje znacząco więcej od stołecznej średniej w przeliczeniu na 1 mkw. Taka sytuacja w naturalny sposób ogranicza krąg potencjalnie zainteresowanych osób. Mieszkania z Woli kupują zamożniejsi nabywcy, którzy bywają dość wybredni. Druga grupa kupujących to inwestorzy - często zainteresowani wynajęciem lokum. 


 
Szybka sprzedaż mieszkania z Woli wymaga fachowca …

Wiele osób posiadających lokal na sprzedaż już stwierdziło, że szybka sprzedaż mieszkania z Woli jednak wymaga pomocy fachowca. Taka konkluzja niestety dość często kosztowała całkiem sporo straconego czasu i nerwów. Właśnie dlatego skorzystanie już na wstępie z usług bardzo dobrej agencji nieruchomości Warszawa Wola wydaje się dobrym rozwiązaniem.

Taka agencja zajmie się bowiem kompleksowo całym procesem sprzedaży mieszkania. Najlepsza agencja nieruchomości Warszawa Wola zapewni między innymi wykonanie bardzo dobrych zdjęć i filmów z „M” oraz przygotowanie atrakcyjnego ogłoszenia i jego promowanie w największych serwisach. Taka strategia połączona z organizacją dnia otwartego dla zainteresowanych osób powinna pomóc w osiągnięciu celu, jakim jest szybka sprzedaż mieszkania Warszawa Wola. 


Materiał zewnętrzny.

Lista komentarzy

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Nick:
Treść:
Przepisz kod:
REKLAMA