BEZPŁATNIE ORGANIZUJEMY PROMOCJĘ FIRM KAŻDEJ BRANŻY, STOWARZYSZEŃ, ARTYSTÓW - inkubator@portalpolski.pl

Akcesoria produkowane przez polską firmę Styl są doceniane wśród tysięcy klientów w całej Europie

29.12.2021 / czytano: 728 razy

 

   
Okres pandemii sprzyja remontom domów i budynków użyteczności publicznej. Wielu ludzi, jakby skazanych
na izolację z powodu epidemii, krytycznie przygląda się swoim mieszkaniom i domom.
 
A od tego już tylko krok do decyzji o przeprowadzeniu remontu, przebudowy lub zabudowy przydomowych tarasów. 
 
Firma Styl powstała w 1998 roku. Od początku działalności zajmuje się produkcją, dystrybucją oraz montażem rolet zewnętrznych, bram, markiz, stolarki okiennej. REKLAMAProdukty firmy Styl to połączenie tradycji, rodzinnych wartości i pasji twórczej. Akcesoria produkowane przez Styl są doceniane wśród tysięcy klientów w całej Europie. 
 
Od samego początku działalności firmie Styl przyświeca misja tworzenia produktów innowacyjnych, dostosowanych do potrzeb najbardziej wymagających klientów. Polskie firmy tej branży są wysoko cenione w wielu krajach europejskich i nawet na innych kontynentach. Polskie akcesoria stolarki okiennej i drzwiowej oraz pochodne wyróżniają się wysoką jakością, zaawansowaniem technologicznym, dobrymi surowcami i perfekcyjnym wykonaniem i montażem przeprowadzanym przez wykwalifikowanych specjalistów.  
 
- Obecnie nasza firma Styl dostarcza produkty do klientów na terenie całej Europy – podkreślają menadżerowie firmy. - Dysponujemy również wysoko wykwalifikowanymi montażystami dbającymi o instalację naszych produktów u klientów indywidualnych.
 
Przebojem firmy Styl jest m.in. markiza tarasowa ALISA V-1300 https://oknarolety.com/markiza-bez-kasety 
 
Ramiona markizy są wykonane z wytrzymałego aluminium, konstrukcja oparta na belce stalowej 40x40 mm, lakierowana proszkowo. Płynna regulacja kąta nachylenia od 5 do 45 stopni, pokrywają je tkaniny akrylowe z powłoką teflonową włoskiej firmy PARA 
 
Wymiary markiz w specjalnych, promocyjnych cenach:  
 
 - szerokość: 300 cm, wysięg: 200 cm 
 
- szerokość: 400 cm, wysięg: 250 cm 
 
- szerokość: 450 cm, wysięg: 300 cm
 
- szerokość: 600 cm, wysięg: 300 cm 
 
Szerokość minimalna 250 cm, maksymalna 600cm. Markizy o wymiarach 300cm; 400cm oraz 600cm ze względów technologicznych są mniejsze o 5 cm, a ich wymiary to odpowiednio: 295cm; 395cm 595cm
 
Wysięg minimalny 200cm, maksymalny 350cm. Wymiar wysięgu ma zawsze wartość: 200, 250, 300, 350. Wysięg wpisany w kreatorze https://oknarolety.com/markiza-bez-kasety  jest minimalnym wysuwem markizy. (np. zamawiając markizę z wysięgiem 270cm otrzymamy wysięg 300cm. Z markizy można korzystać w dowolnym zakresie wysięgu tzn. może być rozkładana jedynie na 270cm).  
 
Markizy firmy Styl są pokrywane tkaninami Tempotest:
 
- odporne na wyblaknięcie kolorów – silne nasłonecznienie potrafi zmienić kolor nawet wytrzymałych barwników, jednak dzięki rozwiązaniom firmy PARA tkaniny Tempotest są odporne na blaknięcie przez długie lata, co potwierdza 7 - letnia gwarancja.
 
- odporne na zabrudzenia - podczas użytkowania markizy czasem nie jest trudno o przypadkowe zabrudzenia. Teraz nie trzeba się ich obawiać, ponieważ tkaniny Tempotest są odporne na zabrudzenia tłuszczem, ziemią, solą, nie chłoną wody czy innych płynów, nie powstają na nich plamy.
 
- odporne na pleśń i grzyby - każda tkanina umieszczona na zewnątrz jest narażona na działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych oraz działanie grzybów i pleśni. Tempotest to rozwiązanie najlepsze z możliwych gdyż dzięki zastosowaniu powłoki teflonowej tkaniny są odporne na działanie pleśni i grzybów.
 
- oddychające - ważną cechą materiałów Tempotest jest przepuszczalność powietrza. Dzięki temu materiał oddycha, nie utrudnia wymiany powietrza na powierzchni tarasowej czy balkonowej, szybciej schnie i na dłużej zachowuje żywotność. 
 
Oprócz akcesoriów produkowanych seryjnie, wykonywane są także elementy na specjalne zamówienia, dostosowane do indywidualnych potrzeb w konkretnych budynkach, a nawet w altanach ogrodowych i w zabudowach tarasów. Corocznie zwiększa się produkcja firmy Styl, przybywa na mapie nowych miejsc montażu i zwiększa się zainteresowanie klientów, także zagranicznych.  
Materiał zewnętrzny.

Lista komentarzy

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Nick:
Treść:
Przepisz kod:
REKLAMA