BEZPŁATNIE ORGANIZUJEMY PROMOCJĘ FIRM KAŻDEJ BRANŻY, STOWARZYSZEŃ, ARTYSTÓW - inkubator@portalpolski.pl

Aktorzy filmowi w teatrze, czyli gwiazdy na scenie

31.10.2017 / czytano: 771 razy

Do kina chodzimy z bardzo wielu powodów, podobnie, jak wiele czynników wpływa na wybór filmu. Jednym z nich jest obsada, czyli aktorzy, którzy grają w nim pierwszoplanowe i dalsze role. 

Każdy jest w stanie odpowiedzieć na pytanie – jaki jest Twój ulubiony aktor/aktorka? Nie każdy jednak wie, że filmowi aktorzy na co dzień występują również w teatrze. Może warto dla nich przekonać się do tego miejsca?

REKLAMAAktorki w teatrze
 
Repertuar teatrów odkrywa przed nami wiele tajemnic, w tym również, kogo możemy aktualnie oglądać na teatralnej scenie. Jedną z aktorek, która kocha teatr, jest Anna Dereszowska znana z takich filmów, jak Pitbull, Lejdis, Porady na zdrady czy też Kobiety bez wstydu. Obecnie możemy ją oglądać w takim spektaklu, jak Zwariowana Terapia, który opowiada o bohaterach szukających miłości za namową swoich terapeutów.
 
Kolejną teatralno-filmową aktorką jest Jolanta Fraszyńska występująca w spektaklu Zwariowana Terapia i Pierwsza Randka. Na dużym ekranie mogliśmy ją oglądać w filmach Killer, Zróbmy sobie wnuka, Pieniądze to nie wszystko oraz Sęp.
 
Wśród znanych aktorek filmowych, które możemy podziwiać także na scenie teatralnej, są jeszcze m.in. Grażyna Wolszczak, Katarzyna Zielińska, Julia Kamińska, Sylwia Gliwa i Olga Kalicka.

Aktorzy w teatrze

Obok polskich aktorek w teatrze występują również znani aktorzy filmowi.

Na scenie podziwiać możemy m.in. Rafała Cieszyńskiego grającego w spektaklach: Komedia o napadzie na bank, Kontrabanda, Interes życia i Człowiek dwóch szefów. Występował on w filmach tj. Lejdis, 1920 Bitwa Warszawska, To My, Job, czyli ostatnia szara komórka. 
   
 
W obsadzie spektakli teatralnych znajdziemy również Filipa Bobka, Jerzego Bończaka (Hotel Westminster), Jana Jankowskiego (Skazani na miłość, Komedia o napadzie na bank, Hotel Westminster, Zwariowana terapia, Interes życia, Konserwator, Ostra jazda) i Wojciecha Majchrzaka (Człowiek dwóch szefów).

Publikacja promocyjna www.TeatrKomedia.pl

 

Lista komentarzy

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Nick:
Treść:
Przepisz kod:
REKLAMA