BEZPŁATNIE ORGANIZUJEMY PROMOCJĘ FIRM KAŻDEJ BRANŻY, STOWARZYSZEŃ, ARTYSTÓW - inkubator@portalpolski.pl

Aktualizacja PrestaShop cena

18.01.2022 / czytano: 806 razy

 
    Doświadczenia minionych 2 lat trwania światowej pandemii znacznie zwiększyły już wcześniej funkcjonujące przekonanie o marketingowej atrakcyjności sprzedaży internetowej. Sklepy internetowe i usługi internetowe uratowały znany nam świat od bardzo głębokiej zapaści ekonomicznej, która nastąpiłaby, gdybyśmy nie mieli internetowych narzędzi prowadzenia sprzedaży i realizowania usług komercyjnych i publicznych.

Internet nas uratował, a miliony klientów utrwaliło przekonanie o wygodzie zakupów internetowych.

REKLAMAW rezultacie, doświadczenia pandemii mocno przekonują do rozwijania sprzedaży i realizowania usług w internecie, a wiodącą marką oferującą nieodzowne oprogramowanie jest PrestaShop.

Aktualizacja serwisu opartego na PrestaShop
 
Internet to świat, w którym szybko wszystko się zmienia, więc mając stronę internetową, trzeba dbać o to, by nadążyć za tymi zmianami. Stąd też potrzebne są regularne aktualizacje. Nie inaczej jest w przypadku serwisu opartego na PrestaShop – by zrobić to profesjonalnie, najlepiej zaopatrzyć się w odpowiedni pakiet aktualizacji PrestaShop.
 
Do wyboru są pakiety przeznaczone dla właścicieli serwisów, których strony są postawione na platformie PrestaShop w określonej wersji.
 
Chcąc poprawnie i szybko zaktualizować swój serwis do najnowszej wersji PrestaShop 1.7x.x wystarczy zdecydować się na pakiet odpowiadający wersji, jaka wymaga unowocześnienia. Przykładowo, jeśli strona jest oparta na PrestaShop 1.4x, należy wybrać pakiet, który zaktualizuje serwis postawiony na PrestaShop w wersji 1.4x. Zatem cała trudność w doborze pakietu polega na tym, by wybrać dokładnie ten, który jest kompatybilny ze stroną w danej wersji PrestaShop.
 
Aktualizacja PrestaShop do najnowszej wersji jest prosta, ponieważ są podane kolejne kroki, jakie trzeba wykonać, by zaktualizować wszystkie elementy serwisu.
 
 
Etapy aktualizacji sklepu Internetowego PrestaShop z dowolnej wersji:
 
- Backup aktualnego sklepu: pliki + baza MySQL
 
- Instalacja nowego sklepu w najnowszej wersji 1.7 na naszym serwerze
 
- Przeniesienie danych ze starego sklepu do nowego sklepu
 
- Przeniesienie sklepu na serwer klienta
 
- Uruchomienie sklepu w najnowszej wersji w domenie klienta.

 
 
Zakres przenoszonych danych
 

W serwisie https://prestaguru.pl eksponowane są:
 
- Asortyment i zalety produktów;
 
- Ustawienia dotyczące wysyłek: Szerokość, wysokość, głębokość, waga, dodatkowe koszty wysyłki, bezpłatni przewoźnicy;
 
- Ceny - aktualizacja PrestaShop cena
 
- Cena (bez podatku),
 
- Cena (z podatkiem),
 
- Cena za jednostkę (bez podatku), ceny specyficzne, ustawienia dotyczące podatków, itp.
 
- Ustawienia SEO: Meta tytuł , meta opis, słowa kluczowe, linki zwrotne, linki odwzajemnione, zakotwiczenie tekstu i inne.
 
- Zniżki i bony
 
- Zasady dotyczące cen katalogowych
 
- Przepisy podatkowe dotyczące opodatkowania produktów
 
 
Strony CMS
 
Ogólne informacje: Nazwa, status, zawartość, indeksacja, status indeksacji;
 
Ustawienia SEO: Meta tytuł, meta opis, słowa kluczowe, linki zwrotne, linki odwzajemnione, zakotwiczenie tekstu i inne.
 

SEO
 
Wszystkie ustawienia SEO, takie jak Meta tytuł, Meta opisy, Meta słowa kluczowe, linki zwrotne, linki odwzajemnione i inne zostaną również wyemigrowane ze starego sklepu do nowego. Możesz zachować swój wysoki ranking SEO w Google i wszystkich innych wyszukiwarkach.
 

Podczas migracji z Prestashop do Prestashop następuje równoczesna migracja:
 
- Migracja lub aktualizacja Prestashop 1.6.x do Prestashop 1.7;
 
- Migracja lub transfer danych pomiędzy sklepami Prestashop;
 
- Aktualizacje dostępne w Prestashop 1.7 pomogą również klientom przyspieszyć proces zakupowy, zapewnić ich lojalność i zwiększyć sprzedaż.
 

Pomoc techniczna PrestaShop Polska
 
Prowadzenie sklepu Internetowego może wydawać się trudne, zwłaszcza na początku przygody z branżą e-commerce. W takich sytuacjach warto skorzystać z pomocy technicznej dla sklepów PrestaShop u profesjonalistów, którzy zajmą się naprawą usterek w sklepie Internetowym PrestaShop , czy aktualizacją sklepu Internetowego online zbudowanego w oparciu o PrestaShop.
 
PrestaGuru oferuje atrakcyjne pakiety pomocy technicznej dla sklepów Internetowych PrestaShop i serwisu sklepów Internetowych - dla wszystkich posiadaczy rozwiązań e-commerce, którzy chcą zwiększyć efektywność oraz bezpieczeństwo sprzedaży online. Pakiety dostępne są aż w trzech różnych opcjach do wyboru – pakiet podstawowy, pakiet optymalny oraz pakiet rozbudowany.
 
Profesjonalna i doświadczona pomoc techniczna PrestaShop obejmuje usługi takie jak: naprawa, aktualizacja, backup oraz upgrade. Jedną z wielu zalet pomocy technicznej PrestaShop jest krótki czas reakcji na zgłoszenie oraz natychmiastowe przystąpienie do działania.

(ac)
Publikacja zewnętrzna.

Lista komentarzy

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Nick:
Treść:
Przepisz kod:
REKLAMA