BEZPŁATNIE ORGANIZUJEMY PROMOCJĘ FIRM KAŻDEJ BRANŻY, STOWARZYSZEŃ, ARTYSTÓW - inkubator@portalpolski.pl

Amerykanie jeszcze posługują się książeczkami czekowymi, a my mamy Polskie ePłatności

22.01.2021 / czytano: 1478 razy


Polska wyprzedza nawet USA w dziedzinie terminali płatniczych. Przeskoczyliśmy epokę papierowych czeków bankowych, w której już od dziesięcioleci utknęli Amerykanie.
 
W polskich sklepach, restauracjach, nawet już w małych sklepikach i zakładach usługowych, także w kasach PKP można płacić zbliżeniowo, bezgotówkowo.
Jednym z liderów sieci terminali płatniczych są Polskie ePłatności, firma z polskim kapitałem i wspierająca polski biznes.


 

REKLAMAPolskie ePłatności działają już od stycznia 2010 roku, z siedzibą w Rzeszowie i z oddziałami w Warszawie, Gdańsku, Lublinie, Kielcach, Katowicach, Krakowie. Rozwija sieć partnerów w setkach miast i miejscowości w całej Polsce. 
 
Polscy klienci pokochali szybkie i wygodne płatności kartą lub smartfonem. Banki masowo wydają karty płatnicze i narzucają oferty darmowej obsługi karty, ale pod warunkiem dokonywania nią zakupów  w terminalach. Toteż upowszechniają się już w skali masowej.

Dla właścicieli sklepów, restauracji i wszelkich usług użytkowanie terminali jest obecnie zasadniczym sposobem zapewniania coraz większej opłacalności działania firmy.
   

Także klienci coraz bardziej masowo i chętnie płacą za pomocą terminali – szybko, sprawnie, bez kłopotania się o odpowiednie nominały monet i banknotów, bo banki rozliczają płatności on-line automatycznie i błyskawicznie.

Terminal płatniczy można odebrać za darmo na rok i bez zobowiązań można go zwrócić po takim rocznym okresie wypróbowania. A dodatkowo za taki test terminala przyznawany jest bonus finansowy albo prezent.  
 
Kontakt i konsultacje ze specjalistą:
Mariusz Koper, tel. 536 510 565
 
Sieć Polskie ePłatności systematycznie rozwija się na coraz większą skalę – w całym kraju, co ciekawe, z taką samą dynamiką w miastach mniejszych i średnich, jak w wielkich miastach. Wyrównują się potrzeby klientów i nastawienie właścicieli sklepów i podmiotów usługowych, obserwujących te upodobania masowych klientów, niezależnie od miejsca zamieszkania w mniejszym czy większym mieście, czy w najmniejszych miejscowościach.
 
- Poszukujemy współpracowników i partnerów biznesowych w każdej miejscowości, w każdym regionie – mówi Mariusz Koper, specjalista rozwoju sieci. - Mamy wieloletnie doświadczenie i know how w branży finansowej, technologicznej płatności mobilnych. Tworzymy spójny, kompleksowy i nowoczesny system oparty o najnowsze technologie.
 
Firma Polskie ePłatności uczestniczy w Programie Wsparcia Obrotu Bezgotówkowego „Polska Bezgotówkowa". To wspólna inicjatywa uczestników rynku usług płatniczych w Polsce: wydawców kart, agentów rozliczeniowych oraz organizacji Visa i Mastercard przy udziale Związku Banków Polskich i wsparciu Ministerstwa Rozwoju. Program skierowany jest do małych i średnich przedsiębiorców, którzy chcą rozpocząć przyjmowanie płatności za swoje towary i usługi za pomocą kart płatniczych. Programem zarządza Fundacja Polska Bezgotówkowa, której fundatorem jest Związek Banków Polskich.
 
Warunki przystąpienia przedsiębiorcy do programu
są omawiane w kontakcie z Mariuszem Koperem:

mariusz_koper[ @ ]icloud.com
,  tel. 536 510 565 

Lista komentarzy

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Nick:
Treść:
Przepisz kod:
REKLAMA