BEZPŁATNIE ORGANIZUJEMY PROMOCJĘ FIRM KAŻDEJ BRANŻY, STOWARZYSZEŃ, ARTYSTÓW - inkubator@portalpolski.pl

Aranżacja wnętrz biurowych - lepiej zostawić zawodowcom

13.02.2022 / czytano: 1182 razy


    Zwiększa się zainteresowanie usługami adaptacji powierzchni biurowych. A tym samym od lat stale wzrasta popyt usługi kompleksowej obsługi i zarzą-dzania projektem inwestycyjnym, a dodatkowo na remonty biur i ich wyposażenie.

Rolę Generalnego Wykonawcy takich prac remontowo-adaptacyjnych spełnia wiodąca na rynku takich usług firma inżynieryjna InterBiuro, z siedzibą w Warszawie, która działa w swojej branży już od ponad 20 lat.

 

REKLAMAWieloletnie doświadczenie architektów, projektantów, menedżerów InterBiuro – specjalistów
z zakresu zarządzania projektami, logistyki, oraz ekip montażowo-budowlanych pozwala na realizację inwestycji zgodnie z mottem „Od projektu do realizacji”. Posiadają oni niezbędne know how do nadzoru i koordynacji prac. Projektują, aranżują i realizują prace techniczne, remontowo-adaptacyjne powierzchni biurowych.
 
- Zajmujemy się projektowaniem przestrzeni biurowych i komercyjnych, a także ich aranżacją i kompleksową realizacją – podkreślają specjaliści InterBiuro. - Dostarczamy rozwiązania w pełni wykonane „pod klucz”.
 
Wykonują projektowanie i kompleksowe usługi fit out aranżacji powierzchni biurowych (space plan), projektami architektonicznymi i wielobranżowymi. Realizują oraz nadzorują prace ogólnobudowlane i modernizacyjne - remonty biur, montaż wykładzin i wyposażenia.
 
Interbiuro https://interbiuro.pl oferuje także usługi z zakresu zarządzania projektem inwestycyjnym. Specjaliści koordynują dostawy materiałów i produktów m.in. wykładziny biurowe, ścianki działowe, meble do biura. Zarządzanie projektem powierzchni biurowej oznacza kierowanie całym procesem budowlanym począwszy od etapu planowania, poprzez bieżący nadzór nad przebiegiem budowy, aż do momentu oddania gotowego budynku lub powierzchni.
 
Nowoczesny fit-out powierzchni biurowej polega na indywidualnej aranżacji przestrzeni i obejmuje swoim zakresem kolejne etapy realizacji. W pierwszym, wstępnym etapie, architekt analizuje strukturę firmy i identyfikuje jej indywidualne potrzeby.
 
Następnie specjaliści InterBiuro prowadzą i nadzorują prace ogólnobudowlane oraz modernizacyjne, obejmujące między innymi budowę lub przestawienie ścianek działowych, wymianę sufitów podwieszanych, montaż wykładzin, montaż elementów meblowych. Dzięki takim specjalistycznym działaniom każda przestrzeń staje się wyjątkowa i niepowtarzalna.  
 
Organizują prace na wszystkich etapach procesu inwestycyjnego, od wizji poprzez projektowanie wielobranżowe, value engineering, po kompleksową realizację - od doradztwa projektowego na etapie przygotowania wstępnej koncepcji aranżacji tzw. space planu przez opracowanie szczegółowego projektu z uwzględnieniem doboru materiałów wykończeniowych po sprawne przeprowadzenie prac budowlanych i działań logistycznych, związanych z prowadzonymi pracami aranżacyjnymi.
 
Szczegóły oferty: https://interbiuro.pl
 

Lista komentarzy

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Nick:
Treść:
Przepisz kod:
REKLAMA