BEZPŁATNIE ORGANIZUJEMY PROMOCJĘ FIRM KAŻDEJ BRANŻY, STOWARZYSZEŃ, ARTYSTÓW - inkubator@portalpolski.pl

Azjatyckie Dania Jeszcze Nieodkryte wkrótce zaskoczą klientów wietnamskiej restauracji Tho-Man w Świebodzinie

08.09.2018 / czytano: 491 razy

 
Działająca już od pół roku na osiedlu Łużyckim restauracja orientalna Tho-Man, z daniami kuchni wietnamskiej, rozszerzyła ofertę dzięki zwiększeniu ilości miejsc do 40 osób. Pozwala to na organizację przyjęć okolicznościowych, urodzin, imienin, świętowania awansów, rocznic ślubu itp. 

Ostatnio z restauracją Tho-Man współpracę nawiązała wiodąca świebodzińska sieć taksówek Nova Taxi
– tel. 786 992 525.

REKLAMAJuż od pierwszych dni działania restauracja wietnamska Tho-Man wzbudza zaciekawienie i przyciąga egzotycznym menu nie tylko okolicznych mieszkańców osiedla Łużyckiego, ale przyjeżdżają tu także klienci z odleglejszych miejsc i z okolic Świebodzina. Egzotyczne klimaty podkreśla azjatycki wystrój restauracji, a te dekoracje przyjechały do Świebodzina prosto z Azji, są oryginalne i autentyczne. Ofertę atrakcyjnego spędzania czasu w dopełnia telewizja dostępna dla klientów
 i darmowy internet. 

- Najczęściej podawana jest kaczka po pekińsku, krewetki królewskie na maśle oraz wieprzowina orientalna z rusztu 
– mówi Małgorzata Pytlewska, organizatorka imprez. – A jeszcze przygotowujemy zestaw, który nazwaliśmy “Dania Jeszcze Nieodkryte”, które będą w menu niebawem - to makaron z kurczakiem po tajsku i inne dania egzotyczne. 
   
 
Wyjątkowym smakiem przyciągają zainteresowanie także sajgonki, już znane w Polsce, w wielu innych miastach. Będą także dania serwowane na tzw. gorącym półmisku. - Feeria egzotycznych smaków – podkreśla Małgorzata Pytlewska.  - Potrawy są przyrządzane ze świeżych, lokalnych produktów: specjalnie wybranego mięsa i drobiu, warzyw także miejscowych, ale przyprawy zamawiane są z Azji, a receptury wprost z Wietnamu. Są to m.in. imbir, curry, trawa cytrynowa, anyż.
 
Dla osób nie będących zwolennikami potraw mięsnych, restauracja Tho-Man ma ofertę interesujących dań wegetariańskich. W powiększonej sali restauracyjnej są od teraz miejsca dla 40 osób, co zachęca do organizowania rodzinnych uroczystości, bankietów, spotkań firmowych, urodzinowych, imieninowych.                
 
Goście restauracji dopytują się także o możliwość zamawiania dostarczania dań do domów i miejsc pracy, dlatego w serwisie WDomowychCenach.pl  utworzony został profil dla Świebodzina. Można z takiego udogodnienia skorzystać pod numerem tel.: 510 – 477 - 106.
 
(ac)

Publikacja promocyjna staraniem katalogu e-sklepów www.AKurierDostarczy.pl

 

Lista komentarzy

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Nick:
Treść:
Przepisz kod:
REKLAMA