BEZPŁATNIE ORGANIZUJEMY PROMOCJĘ FIRM KAŻDEJ BRANŻY, STOWARZYSZEŃ, ARTYSTÓW - inkubator@portalpolski.pl

Baza Wiedzy Funky Media daje odpowiedzi na wiele pytań

08.03.2023 / czytano: 2713 razy


    Skuteczne pozycjonowanie stron www na najwyższych pozycjach jest warunkiem sukcesu firmy. Znana firma Funky Media specjalizuje się
w tego rodzaju działaniach. Profesjonalni specjaliści doradzają, jak zwiększyć widoczność strony w wyszukiwarce Google.

Baza Wiedzy w blogu Funky Media eksponują wiele interesujących sposobów skutecznego spożytkowania narzędzi marketingu internetowego. 

REKLAMABaza Wiedzy Funky Media gromadzi duże ilości wartościowych informacji służących rozwijaniu działań marketingowych i public relations w sieci internetu. Wiele z tych rad można wykorzystać w samodzielnych działaniach dostosowujących strony www do potrzeb nowoczesnego marketingu internetowego, ale zlecanie działań specjalistom, profesjonalistom Funky Media zapewnia wszechstronne spożytkowanie całego zespołu działań służących rozwojowi firmy, docieraniu do masowych klientów z ofertą firmy, a to po prostu przekłada się na rosnące dochody firmy. I przecież o to nam wszystkim chodzi, o efektywne wykorzystanie potencjału, jakim dysponuje firma realizująca oczekiwania jak najszerszych mas klientów – krajowych i zagranicznych.

Coraz częściej polskie firmy śmiało i odważnie oferują swoje usługi za granicą, w wielu krajach nie tylko Unii Europejskiej, ale coraz chętniej także na innych kontynentach. Sieć internetu daje tak wielkie możliwości, które trzeba maksymalnie wykorzystywać. Najlepiej z profesjonalną pomocą specjalistów Funky Media. 


Wiele takich przydatnych informacji można uzyskać dzięki blogowi Baza Wiedzy Funky Media. – W marketingu internetowym warto jak najszerzej wykorzystywać wiedzę techniczną upowszechnianą przez profesjonalnych specjalistów Funky Media – potwierdza dr Marek Jarosiński, specjalista marketingu internetowego, wykładowca tej dziedziny w szkole wyższej. – Nowoczesny marketing powinien być realizowany holistycznie, czyli kompleksowo, z wykorzystaniem nie tylko tradycyjnych sposobów docierania do masowych klientów, jak przekazy drukowane, opracowania graficzne, działania identyfikacji korporacyjnej, publikacje o charakterze publicity, działania public relations, ale także z uwzględnianiem tych bardziej technicznych sposobów eksponowania oferty firmy wobec jak najszerszej publiczności.

Kilkadziesiąt przykładowych tematów opracowanych w blogu Funky Media
 
Jak działają reklamy google
 
Jak pracować w chmurze google
 
Jak kupować płatne aplikacje w google play
 
Jak usunąć pliki cookie w google chrome
 
Jak latać w google earth
 
Jak używać ok google
 
Ile google płaci za youtube
 
Gdzie włączyć asystenta google
 
Jak zweryfikować konto google na telefonie
 
Aplikacja google została zatrzymana jak to wyłączyć
 
Jak przywrócić usunięty sklep google play
 
Jak ustawić stronę domową w google chrome
 
Gdzie zapisują się aplikacje z google play
 
Czy google home jest po polsku
 
Dlaczego nie ma mojej firmy w google
 
Zdjęcia google jak to działa
 
Jak wydrukować książkę z google books
 
Powiedz google co zrobić
 
Czy usługi google play są potrzebne
 
Jak usunąć urodziny z kalendarza google
 
Jak dodać sklep na mapie google
 
Jak zainstalować google chrome na telewizorze samsung
 
Jak włączyć podpowiedzi w google
 
Jak zmniejszyć czcionkę w google chrome
 
Jak usunąć aplikacje google z telefonu
 
Czy mozna przywrocic historie w google chrome
 
Jak ustawić google jako stronę domową
 
Google chrome jak otworzyć plik bez zapisywania
 
Android 7.0 jak usunąć pasek google
 
Jak wyłączyć historie w google chrome
 
Jak zapłacić w google play bez karty
 
Jak usunac linki z przegladarki google chrome
 
Jak ustawić język polski w asystencie google
 
Jak google bono i gates
 
Fotoğraf ile google araması
 
Co ile google indeksuje strony
 
Jak zdjąć filtr google
 
Jak zrezygnować z subskrypcji google play
 
Jak połączyć urządzenie z google play
 
Jak usunąć strony z przeglądarki google chrome
 
Jak korzystać z nawigacji google
 
Jak wrzucic zdjecia na chmure google
 
Ile kosztuje reklama w google maps
 
Jak usunąć wyniki wyszukiwania google chrome
 
Kto to śpiewa google
 
Jak wgrać mapy google offline
 
Dlaczego moja strona spadła w google

 
Specjaliści Funky Media zapewniają optymalizację techniczną stron www, obejmującą zmiany techniczne, takie jak: poprawa prędkości ładowania pozycjonowanej strony internetowej, usunięcie błędnych i bezużytecznych przekierowań strony internetowej, analiza i wykluczenie w wynikach wyszukiwania zbędnych podstron z mapy strony. Takie działania zmierzająca do optymalizacji strony pozwalają na skuteczne i efektywne dostosowanie serwisu do wymagań zarówno ze strony Google, jak i użytkownika, dotyczących szybkości działania strony, jej bezawaryjności i przejrzystości treści serwowanych na stronie.
 
Ważny jest także marketing szeptany. Kreowanie wizerunku marki w sieci to wykorzystanie zróżnicowanych kanałów. Specjaliści Funky Media analizują wypowiedzi o marce, kierują dyskusją, publikują artykuły prasowe eksperckie. SEO PR obejmuje działania off site, które łączą budowanie dobrego wizerunku firmy i poprawę widoczności w wyszukiwarce. Pozytywne opinie o firmie zwiększają zaufanie potencjalnych klientów do marki, co oczywiście przekłada się na rosnącą sprzedaż.
 
Optymalizacja użyteczności strony SXO (Search Experience Optimization) to optymalizacja doświadczeń internauty korzystającego ze strony firmy. Dostosowana do preferencji użytkownika, łatwa w obsłudze witryna, która zachęca do działania, to większa konwersja, a więc i większe zyski. Skuteczne pozycjonowanie wiąże się z instalacją i konfiguracją Google Analytics oraz Google Search Console.
 
Specjaliści Funky Media systematycznie monitorują pozycje strony w wynikach wyszukiwania za pomocą narzędzi analitycznych.
Materiał zewnętrzny.

Lista komentarzy

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Nick:
Treść:
Przepisz kod:
REKLAMA