BEZPŁATNIE ORGANIZUJEMY PROMOCJĘ FIRM KAŻDEJ BRANŻY, STOWARZYSZEŃ, ARTYSTÓW - inkubator@portalpolski.pl

Bezpieczne parkowanie przy lotnisku w Krakowie

19.10.2017 / czytano: 1011 razy

Możliwość pozostawienia swojego samochodu w całkowicie bezpiecznym miejscu to jeden z podstawowych warunków komfortowego podróżowania. Aby móc w pełni rozkoszować się podróżą nie możemy ciągle zamartwiać się o to czy nasz pojazd został we właściwym rękach. 

Wokół portu lotniczego Kraków Balice – w jego bliskim sąsiedztwie – powstało wiele prywatnych parkingów, na których wdrożono odpowiednie systemy bezpieczeństwa.

REKLAMASystemy bezpieczeństwa na parkingach w Balicach
 
Aby móc sprawować pieczę nad samochodami pozostawionymi przez podróżnych, operatorzy dysponując odpowiednimi narzędziami stworzyli spójne systemy bezpieczeństwa, dzięki którym oferowane przez nich miejsca postojowe są do perfekcji bezpieczne.

To przede wszystkim:

• całodobowy monitoring
 
• całodobowy dozór
 
• oświetlenie i ogrodzenie
 
• ubezpieczenie pojazdów

Niemal każdy parking przy lotnisku w Krakowie dysponuje takim zestawem zabezpieczeń. Monitoring i dozór przez 24 godziny na dobę odstrasza
   
potencjalnych złodziei. Parkingi są oświetlone i ogrodzone dlatego cały teren jest łatwy do nadzorowania. Sprawdź pełną ofertę na https://www.parklot.pl/pl/parkingi-lotnisko-krakow-balice/. Niektórzy właściciele parkingów oferują również ubezpieczenie pojazdów za pośrednictwem firm ubezpieczeniowych.
 
Dłuższy postój i problem z rozruchem
 
Jeśli zdecydujesz się pozostawić auto na parkingu przy lotnisku w Krakowie na dłuższy okres, możliwe, że po powrocie będziesz miał kłopoty z jego uruchomieniem. Nie musisz jednak zaprzątać sobie głowy tym problemem. Nad wszystkim czuwa bowiem personel parkingu. Zestawy rozruchowe znajdują się na wyposażeniu każdego w Balicach. Parkingi choć są tanie to jednak nie idzie za tym niska jakość usług. Możesz liczyć na fachową pomoc przy uruchomieniu samochodu po długim postoju.
 
Podsumowując: w pobliżu lotnika Balice znajdziesz wiele parkingów, które za niewygórowana cenę oferują całkowicie bezpieczne i komfortowe miejsca postojowe. To z pewnością kusząca alternatywa dla oficjalnych lotniska w Krakowie, które – co warto zaznaczyć – nie są strzeżonymi.
 
Więcej: http://www.royalcaribbeancruises.pl/aktualnosci/planujac-wyjazd-sluzbowy-skorzystaj-parkingu-przy-lotnisku-krakowie/

 

Lista komentarzy

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Nick:
Treść:
Przepisz kod:
REKLAMA