BEZPŁATNIE ORGANIZUJEMY PROMOCJĘ FIRM KAŻDEJ BRANŻY, STOWARZYSZEŃ, ARTYSTÓW - inkubator@portalpolski.pl

Biuro Rekrutacyjne Eurotrader321.pl to ścieżka rozpoczęcia drogi zawodowej

18.12.2020 / czytano: 814 razy

 
Poziom bezrobocia w Polsce chwilowo nie jest znaczący. Ale to stan przejściowy, sztucznie wymuszony zobowiązaniami pracodawców, którzy uzyskują świadczenia w różnych formach w ramach Tarczy Antykryzysowej.

Pandemia zmusiła urzędy państwowe do wypłacania świadczeń w celu ratowania rynku pracy, w celu przeciwdziałania bezrobociu. 

REKLAMAStopniowo jednak będą te zobowiązania pracodawców wygasały i niestety, poziom bezrobocia będzie wzrastał. Jednocześnie zwiększać się będzie atrakcyjność zatrudniania polskich pracowników za granicą oraz cudzoziemskich imigrantów w polskich przedsiębiorstwach.
Polska gospodarka potrzebuje pracowników w wielu zawodach. Nie da się uniknąć zachęcania imigrantów z pobliskich krajów, dla których nasz kraj staje się atrakcyjnym miejscem życia lub chociaż czasowego pobytu w celu zatrudnienia.
 
W takich skomplikowanych warunkach działania w okresie pandemii i po jej stopniowym wygasaniu, na jakie wszyscy mamy nadzieję w przyszłym roku niezwykle ważną rolę spełniają agencje zatrudnienia i szkoleń, kształtujących kompetencje zawodowe i społeczne. Jedna z wiodących w Polsce to Biuro Rekrutacyjne Eurotrader321.pl  www.work.eurotrader321.pl, które specjalizuje się w wyszukiwaniu i rekrutacji pracowników ze wschodu Europy i z krajów Azji oraz Indii, a także z krajów Europy środkowej, jak Polska, Bułgaria, Rumunia, Słowacja, Słowenia, Chorwacja, Czarnogóra itd.  - Dysponujemy kandydatami do pracy we wszystkich branżach, m.in. przemysł, produkcja, budownictwo, gastronomia, hotelarstwo, opieka – wylicza Jan Bajkowski z Biura Rekrutacyjnego Eurotrader321.pl.  - Zapewniamy odpowiedni dobór wykwalifikowanych pracowników, uwzględniający wymagania pracodawców, zapewniamy wszystkie zezwolenia potrzebne do pracy oraz legalnego pobytu pracownika.
 
Biuro Rekrutacyjne Eurotrader321.pl nawiązuje współpracę z pracodawcami z Polski, Holandii i Niemiec. Udziela gwarancji na rekrutacje i zapewnia legalne zatrudnienie - załatwia wszystkie dokumenty związane z pobytem, w tym wizy i karty pobytu oraz opiekę i stały kontakt z koordynatorem. 
 
Wyniki badań rynku pracy wskazują, że aż 49,7% przedsiębiorstw ma kłopot ze znalezieniem odpowiednich ludzi na dane stanowiska, a około 17% firm nie decyduje się na inwestycje z powodu nieukompletowania kadr.  
 
Biuro Rekrutacyjne Eurotrader321.pl to ścieżka rozpoczęcia drogi zawodowej dla ludzi, którzy dopiero zaczynają swoją zawodową karierę i dla innych, starszych wiekiem i z bogatym doświadczeniem zawodowym, zainteresowanych znalezieniem atrakcyjnego, spełniającego osobiste aspiracje zatrudnienia. Oferuje atrakcyjne staże oraz profesjonalne pośrednictwo pracy. Wyszukuje najlepszych kandydatów na stanowiska w firmach z całego kraju i zagranicy. Zapewnia optymalny start drogi zawodowej osób wchodzących na rynek pracy oraz wsparcie i pomoc w pokonywaniu napotykanych przeszkód i barier na tym rynku – i nie tylko w kraju, lecz również poza jego granicami. 
 
www.work.eurotrader321.pl  zaprasza do współpracy firmy zainteresowane zatrudnieniem, po wypełnieniu formularza.
 
Kontakt: Jan Bajkowski, tel.+ 48 603 903 979


 
 
 
 
Publikacja promocyjna.

Lista komentarzy

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Nick:
Treść:
Przepisz kod:
REKLAMA