BEZPŁATNIE ORGANIZUJEMY PROMOCJĘ FIRM KAŻDEJ BRANŻY, STOWARZYSZEŃ, ARTYSTÓW - inkubator@portalpolski.pl

Busem z Podkarpacia do Niemiec

10.12.2022 / czytano: 2093 razy

   
Pandemia covid-19 niepokojąco przedłuża się
i co kilka miesięcy wzmaga się, atakując kolejnymi falami zachorowań. Wygląda na to, że na wiele lat będą nam zagrażać kolejne jej etapy. Jednak życie musi się toczyć dalej, chociaż w niezwykle trudnych warunkach ekonomicznych
z powodu rosyjskiej agresji na Ukrainie.
 
Nie zmniejsza się przy tym zapotrzebowanie gospodarki niemieckiej na pracowników z krajów ościennych, z tym z naszego kraju.

REKLAMADlatego nadal wielu Polaków wybiera pracę w Niemczech. Regularne przewozy osób zapewnia firma transportowa bus z Podkarpacia.
 
Nadal zatrudnienie w Niemczech jest atrakcyjne. Niemieccy pracodawcy oferują ubezpieczenia zdrowotne, a wydawane w kraju karty EKUZ upoważniają do świadczeń medycznych poza granicami kraju. Zarobki jednak wyraźnie wyższe niż w kraju są chyba głównym czynnikiem zachęcającym do podejmowania zatrudnienia w Niemczech. Dlatego tak wiele osób żyje na dwa domy, co zmusza do regularnych przejazdów z domu do miejsca pracy i z powrotem, na co wskazuje publikacja omawiająca ofertę firmy transportowej bus Polska Niemcy w znanej telewizji internetowej pod24.info 
 
Przejazd z Podkarpacia bus do Niemiec jest niezwykle łatwy do zorganizowania, dzięki czemu nawet co weekend można być z bliskimi. Zbliżają się święta Bożego Narodzenia, gdy niemal wszyscy pracownicy zagraniczni odwiedzą swoje rodziny w kraju. Warto jak najszybciej zarezerwować bilety na te świąteczne i sylwestrowe przejazdy. 
 
Infrastruktura komunikacyjna, autostrada A 4 przedłużona kilkanaście lat temu do Podkarpacia zapewnia obecnie łatwy dojazd bus z Podkarpacia do Niemiec i dalszych krajów zachodniej Europy. Jest to ważny atut wybierania miejsca pracy za granicą przez wielu Polaków.

(ac) 
Materiał zewnętrzny.

Lista komentarzy

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Nick:
Treść:
Przepisz kod:
REKLAMA