BEZPŁATNIE ORGANIZUJEMY PROMOCJĘ FIRM KAŻDEJ BRANŻY, STOWARZYSZEŃ, ARTYSTÓW - inkubator@portalpolski.pl

Co daje i jak przebiega depilacja laserem?

07.12.2023 / czytano: 989 razy

    Depilacja laserowa to wyjątkowy zabieg, który
w ostatnim czasie zdobywa coraz większą popularność. Jest szczególnie chętnie wybie-rany przez osoby, którym zależy na wysokiej dokładności i możliwości trwałego pozbycia
się owłosienia w różnych miejscach na ciele.

Starannie wykonana pozwala na uzyskanie doskonałych efektów, które przewyższają inne metody.


Przedstawiamy, w jaki sposób realizowana jest 
depilacja laserem oraz o czym szczególnie 
warto pamiętać w przypadku zdecydowania się na ten właśnie zabieg.

 

REKLAMAJakie efekty daje depilacja laserowa i jak jest realizowana?

Największą zaletą zabiegu depilacji laserowej jest możliwość trwałego pozbycia się owłosienia. Laser skutecznie niszczy cebulki włosów i zapobiega pojawianiu się nowych. Wystarczy już kilka sesji z laserem, aby pozbyć się na stałe wszystkich włosów i cieszyć się znakomitą prezencją.

Zabieg depilacji laserowej polecany jest w szczególności dla osób, które są pewne,
że chcą trwale pozbyć się owłosienia z konkretnego miejsca. Zdeterminowane osoby mogą dzięki temu ograniczyć konieczność częstej depilacji i jednocześnie uzyskać
w pełni gładką skórę na obszarze poddawanym depilacji. Możliwa jest zarówno depilacja bikini, jak i innych obszarów na ciele. Laser diodowy jest w pełni bezpieczny i gwarantuje świetne efekty.

 
Samo laserowe usuwanie owłosienia to zabieg wykonywany w profesjonalnych gabinetach kosmetycznych, które posiadają nowoczesne lasery do depilacji. Wysokiej jakości urządzenia zapewniają doskonałe rezultaty i pozwalają cieszyć się wysokiej jakości usługą. Specjalista zajmuje się kierowaniem wiązki lasera w konkretne punkty na skórze, w których znajdują się cebulki włosów. Dla uzyskania najlepszych efektów depilację laserową należy systematycznie powtarzać.

Trwałe pozbycie się niechcianego owłosienia może wymagać od 4 do nawet 8 zabiegów depilacji laserowej. Warto również pamiętać o tym, aby wybrać renomowany gabinet, który zajmuje się tego rodzaju zabiegami od długiego czasu. Dostępny na stronie cennik i najważniejsze wytyczne pomogą w prawidłowym przygotowaniu się do wizyty.


 
Co po zabiegu depilacji?

Sama pielęgnacja po depilacji nie należy do skomplikowanych. Zaleca się jedynie unikanie opalania. Konieczne jest również unikanie na kilka tygodni przed zabiegiem, jak i już po nim takich zabiegów jak depilacja woskiem. Może bowiem dodatkowo podrażniać skórę i jednocześnie zmniejszać same efekty zabiegu laserowego. Właściwa pielęgnacja po depilacji może również obejmować stosowanie kremów z filtrem w przypadku ekspozycji na słońce.Materiał zewnętrzny.

Lista komentarzy

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Nick:
Treść:
Przepisz kod:
REKLAMA