BEZPŁATNIE ORGANIZUJEMY PROMOCJĘ FIRM KAŻDEJ BRANŻY, STOWARZYSZEŃ, ARTYSTÓW - inkubator@portalpolski.pl

Conex24.pl gadżety reklamowe i inne narzędzia marketingu

13.11.2020 / czytano: 542 razy

 
Potrzebujesz wypromować swoją markę? Twoja firma wymaga ocieplenia wizerunku? Chcesz zwiększyć zainteresowanie swoimi usługami, a dotychczasowe działania nie przynoszą zamierzonego skutku? 
 
Dzięki Conex24.pl warto wypróbować innowacyjne techniki marketingowe - wybrać gadżety reklamowe i rozpocząć promocję w formule marketingu outdoorowego i mobilnego.

REKLAMAConex24.pl oferuje możliwość skorzystania z niecodziennej formy marketingu. W katalogu znaleźć można przydatne gadżety, które chętnie używane są w życiu codziennym - m.in. długopisy reklamowe, pendrive'y, powerbanki, torby na zakupy, plecaki, lampki i latarki, breloki, kubki i filiżanki, kredki, akcesoria samochodowe, odzież oraz inne gadżety reklamowe.
 
Wyjątkowość tych przedmiotów polega na tym, że mają one charakter indywidualny. Na każdy produkt można nanieść zamówione nadruki reklamowe, zarówno logo i elementy graficzne, jak i treść.
 
Tradycyjne formy reklamy znacznie straciły na skuteczności. Wiąże się to z ich powszechnością i przeładowanym przekazem. Odbiorca jest wręcz bombardowany treściami marketingowymi, dlatego wykształcił w sobie nieufność wobec reklamy i podświadomie odrzuca wysyłane do niego treści. Przed nowoczesnym marketingiem stanęło wyzwanie opracowania nowej techniki, która zostanie odebrana przez potencjalnego odbiorcę naturalnie i nie uruchomi on wobec odbieranego bodźca reakcji obronnej.
 
Jak zatem działać perswazyjnie? 
 
Skuteczny marketing w dzisiejszych czasach musi sięgać po nowatorskie techniki reklamowe, które nie kojarzą się bezpośrednio z akcją marketingową. Promocja powinna odbywać się w sposób neutralny i mieć delikatny charakter. Wszelkie formy jawnej perswazji, treści marketingowej wysyłanej wprost, mogą trafić na opór i się po prostu nie sprawdzić. Skuteczna reklama będzie wtedy, kiedy będzie przemycała treść marketingową, a jednocześnie będzie ukrywała, że jest reklamą.

Tak działają gadżety reklamowe Conex24.pl z nadrukami reklamowymi. Odpowiednio zaprojektowany wzór będzie budził pozytywne skojarzenia z marką, będzie docierał do świadomości odbiorcy i kreował w nim proces identyfikacji danej firmy z możliwością zaspokojenia konkretnej potrzeby. Odbywa się to w sposób delikatny.

Treści reklamowe umieszczane są bowiem na przedmiotach codziennego użytku, nie budzą zatem skojarzenia z reklamą, a funkcjonują jako treść marketingowa. W ten sposób zyskujemy wysyłanie czytelnych bodźców reklamowych, unikając jednocześnie posądzenia o próbę wywierania reklamowego nacisku.
   
 
 
 
Reklama zewnętrzna - szerokie grono odbiorców
 
Przedmioty codziennego użytku funkcjonują w przestrzeni publicznej, wykorzystywane są przez osoby, które zostaną nimi obdarowane w rozmaitych lokalizacjach. Każda osoba, która posiada długopis, torbę na zakupy czy inny produkt z logo firmowym, staje się żywym nośnikiem reklamy, a treść marketingowa dociera do każdego, z kim się ona spotyka lub kogo wymija na ulicy. Zyskujemy zatem nośnik reklamowy, który dociera do szerokiego grona rozmaitych odbiorców, a dodatkowo jest to proces długofalowy.
 
Za każdym razem, gdy dana osoba pojawi się ze swoim długopisem albo powerbankiem w szkole, na uczelni, w pracy czy idzie z torbą na zakupy przez miasto, wysyła treść marketingową. Torby reklamowe mają wiele zastosowań: torby na zakupy, torby ekologiczne, torby na laptopa, torby sportowe i najpopularniejsze torby bawełniane, które przydają się na co dzień.
 
Długopisy reklamowe z nadrukiem to nośnik reklamy, który ma wieloletnią tradycję. Poza standardowym nadrukiem wykonanym tampodrukiem - w niektórych modelach oferujemy grawer. W ofercie Conex24.pl  są tysiące modeli, w tym długopisy plastikowe, metalowe i drewniane. Także kubki z nadrukiem metodą sublimacji z logo lub zdjęciem. Kubki białe, kolorowe, tematyczne, magiczne - przeznaczone do mycia w zmywarce. Kubki z nadrukiem reklamowym lub indywidualnym to świetny pomysł na gadżet firmowy lub prezent dla bliskiej osoby. 
 
Także breloki reklamowe to dobra propozycja na firmowy upominek z oznaczeniem logo firmy. Sprawdzą się również jako prezent firmowy dla partnerów biznesowych i nowych klientów. W ofercie Conex24.pl breloki metalowe, drewniane, akrylowe i plastikowe - również jako breloki odblaskowe.

Szczegóły: Conex24.plPublikacja promocyjna.

Lista komentarzy

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Nick:
Treść:
Przepisz kod:
REKLAMA