Coś nam zostało po niesławnych czasach RWPG
08.10.2014 /
czytano: 2286 razy
Rozszerza się skala działania sklepów internetowych JB Trade www.JBTrade.eu - znane są już w całej Polsce i w wielu krajach Europy, w różnych wersjach językowych.
Centrala coraz większej sieci sprzedaży oferty polskich fabryk meblowych i wyposażenia wnętrz mieści się w Ostrowie Wielkopolskim, ale koordynuje ona sprzedaż producentów działających w wielu regionach Polski.
REKLAMA
Ogólnopolski charakter działalności JB Trade, sklepu internetowego gromadzącego pod jednym adresem www.JBTrade.eu wielu różnych producentów pozwala im eksponować oferty w skali całej Polski, wszystkich miast i miejscowości i docierać także do klientów w wielu krajach Europy.
- Dzięki eksponowaniu ofert producentów, a nie pośredników serwis może proponować klientom ceny fabryczne, co zachęca coraz większe ilości klientów do zamawiania zakupów w naszym zespole sklepów - mówi Jan Bajkowski, koordynator serwisu www.JBTrade.eu
- Dostarczane są one wprost do drzwi klientów w dowolnym mieście czy miejscowości w Polsce, ale co ciekawe, także na terenie całej Europy.
Polska jeszcze w niesławnych czasach Rady Wzajemnej Pomocy Gospodarczej specjalizowała się w produkcji meblarskiej, bo takie były ustalenia komunistycznych decydentów. System komunistyczny upadł, ale dobra marka polskich mebli została. Polskie meble są poszukiwane i doceniane przez |
|
|
|
zagranicznych i krajowych klientów. - Trzeba z tego korzystać i rozwijać polski eksport za granicę - dopowiada Jan Bajkowski. - Stopniowo zwiększamy naszą ofertę w różnych działach branży wyposażenia wnętrz i sprzedaż mamy coraz większą.
Meble tapicerowane, meblościanki, sypialnie, łóżka małżeńskie i młodzieżowe, narożniki, fotele, pufy, meble kuchenne typowe i na wymiar, meble łazienkowe i kolekcjonerskie, do tego poduszki dekoracyjne, ręczniki - asortyment serwisu jest już ogromny i ciągle jest rozszerzany o nowe pozycje. Coraz więcej propozycji w zasięgu kilku kliknięć, aby spokojnie oczekiwać na kuriera, który dostarczy zakupiony sprzęt.
- Największym zainteresowaniem kupujących cieszą się narożniki, w różnych wariantach, bo można z ich wykorzystaniem w ciekawy sposób zaaranżować wnętrze. Zarówno polscy klienci, jak i zagraniczni kupują ich najwięcej - dodaje Monika Gruszka www.Monika-Gruszka.eu, zajmująca się rozwijaniem kontaktów polskich firm w Niemczech. - A główne kierunki zagranicze, to sprzedaż dla klientów w Holandii, Niemczech i w Czechach. Z roku na rok wzrasta wartość sprzedaży internetowej JB Trade, a tym samym rośnie polski eksport za granicę.
Według badań marketingowych Unii Europejskiej średnia osób w innych krajach UE, kupujących różne towary w internecie wynosi 53 procent populacji, a w Polsce, o dziwo, już 56 proc. ludzi ma na koncie już jakieś zakupy i deklaruje gotowość do dalszych zakupów internetowych.
Czas w ostatnich latach stał się wartością samą w sobie, coraz więcej klientów sklepów internetowych wyjaśnia, że kupują w sieci, bo można zakupu dokonać przy filiżance kawy, w domowych kapciach, po naradzie rodzinnej, a po co tracić czas na krążenie po sklepach stacjonarnych, skoro największy wybór i pełny przegląd cen i tak jest w sklepie internetowym. A kurier dostarczy zakup wprost do drzwi.
(ac)
Lista komentarzy
Brak komentarzy