BEZPŁATNIE ORGANIZUJEMY PROMOCJĘ FIRM KAŻDEJ BRANŻY, STOWARZYSZEŃ, ARTYSTÓW - inkubator@portalpolski.pl

Dla tych, co kochają stylowe motocykle – Unikat Motorworks

16.02.2018 / czytano: 508 razy


Minęły już 4 lata od kiedy Grzegorz Korczak, z wykształcenia operator filmowy po łódzkiej filmówce, nagradzany i pracujący na całym świecie, reżyser efektów specjalnych (m.in. nominowanego do Oscara filmu dokumentalnego pt. Królik po berlińsku) zarzucił tworzenie filmów na rzecz pasji do motoryzacji. 

Najpierw w swoim przydomowym garażu, potem w większej pracowni zaczął budować niepowtarzalne motocykle pod marką Unikat Motorworks.

REKLAMAWrocławski warsztat kastumujący motocykle głównie w stylu cafe racer i scrambler, stworzył już ponad 80 kustomowych motocykli, które można spotkać na ulicach europejskich miast. W tej chwili skład zespołu to dodatkowo 6 wybitnych specjalistów: Leszek Lesina Temasik, Marcin Gajek, Tomasz Podgórski, Michał Pamuła, Vitalij Nikolenko i Jakub Sypuła.

W 2018 roku przyszedł czas na milowy krok w historii Unikat Motorworks.

- Od niedawna można odwiedzać naszą nową siedzibę - zaprasza Weronika Żytko z Unikat 
www.1of1.pl - Miejsce bezprecedensowe na mapie Polski, a nawet w skali Europy środkowej. 500 metrów kwadratowych prawdziwego
raju dla miłośników motoryzacji.


To centrum motocyklowe powstało przy ul. Skarżyńskiego 9 we Wrocławiu, tuż obok dawnego terminala lotniczego.   
   
Oprócz przebudowy i personalizacji Unikat przeprowadza renowacje zabytkowych motocykli, regularny serwis motocyklowy, zimowanie, profesjonalny detailing, szkolenia DIY oraz organizację imprez.
 
W siedzibie znajduje się także studio fotograficzne, dzięki któremu można zobaczyć wizualizacje swojego projektu, zanim mechanicy przystąpią do pracy, a po ukończeniu budowy, można uwiecznić swoją maszynę na artystycznej fotografii. – Miłośnikom motocykli, którzy chcieliby się przymierzyć do stylowego motocykla – zachęca Weronika Żytko -  proponujemy wypożyczenie maszyny, także o pojemności 125 ccm, czyli na prawo jazdy kat. B.


 
Osoby nie jeżdżące na jednośladach także znajdą coś dla siebie; ręcznie malowane, unikatowe koszulki i bluzy, akcesoria z naturalnej skóry, akcesoria Biltwella, jakościowe ubrania Dickiesa oraz jeansy wrocławskiej marki Freestar. 
 
Latem Unikat www.1of1.pl zaprasza na darmową kawę przed wypadami w trasę, dzięki świetnemu położeniu tuż przy AOW/S8 przy autostradzie A 4 oraz na motoczwartki z kinem motocyklowym i grillem. Dzięki pomocy firmy Jucha Beton do dyspozycji jest też mini rampa i plac do “palenia gumy”. W planach również koncerty, najbliższy już w marcu.

(a)


 

Lista komentarzy

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Nick:
Treść:
Przepisz kod:
REKLAMA